Přejít na obsah

Funkčnost VagCom na Windows 7


vitezslav2

Doporučené příspěvky

No prvně jsi nepsal,že je to HEX,já dělal obyč VAG.

Zkusil bych ve správcích odebrat všechny USB porty-neboj,nic se nestane.

Poté to restartuj,ono si to nainstaluje porty zpět,poté připoj kabel,pokud jej najde,ukaž na ovladač-tam kde je nainstalovaný Hex Can a mělo by to jet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mám problém s 304.. i když jsem nastavil režim kompatibility a spuštění jako správce tak ve win 7 prostě ignorace.. spustím, chvíli něco chroupe a pak nic.. prostě se nic neobjeví, jako bych nic nespustil.. ve správci úloh se nachvíli objeví proces, ale zase zmizí.. kurnik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s 304.. i když jsem nastavil režim kompatibility a spuštění jako správce tak ve win 7 prostě ignorace.. spustím, chvíli něco chroupe a pak nic.. prostě se nic neobjeví, jako bych nic nespustil.. ve správci úloh se nachvíli objeví proces, ale zase zmizí.. kurnik...

Mě se to taky vubec nepodařilo rozchodit.Koupil jsem novej kabel a je to pořád to samí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam win7 enterprise 32bit na hp compaq 6510b a vag 304.0 cz a v pohode funguje, nic som neinstaloval, system automaticky nasiel nove zariadenie. zmenil som cislo portu na com2, nastavil vo vagu ten isty port a pripojil k autu. bez problemov.

EDIT: vag som nainstaloval, spustam ho cez IHR3040n.exe a v normalnom rezime ;)

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...