Přejít na obsah

Dunění od uadní nápravy Oct.II 4x4


pepek123

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny

Mam problém s OC.Combi II 4x4 r.v. 2005 najeto cca 90 000 km.Při jízdě se ozývá dunění do vnitřku vozu od zadní nápravy.Dunění se projevuje od 2 000 ot.při cca 100 km/hod a více nebo při 6 -té rychlosti a ot. motoru jsou 1500 a pak sešlápnu na plnej.Auto začne celý dunět jízda jako v tanku.

Díky všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravim všechny

Mam problém s OC.Combi II 4x4 r.v. 2005 najeto cca 90 000 km.Při jízdě se ozývá dunění do vnitřku vozu od zadní nápravy.Dunění se projevuje od 2 000 ot.při cca 100 km/hod a více nebo při 6 -té rychlosti a ot. motoru jsou 1500 a pak sešlápnu na plnej.Auto začne celý dunět jízda jako v tanku.

Díky všem za radu

Ahoj, měl jsem to samé. Zkus vyndat kardan a projet to bez něj. Jestli to přestane(asi jo) tak je to ta spojka u Haldexu. jarsva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar. Nebudu zakládat nové téma když se tu užřeší 4x4. Nechal jsem si udělat setrvák a když už byl v autě klid tak se ozval další zvuk. Při vytočení 3 a vyššího stupně nad cca 3300ot se zepředu až k místu jak je řadička ozívat jakýsi divný zvuk drobnýma vibracema. Může to dělat málo oleje v převodovce?nebo je to normál? A celkově jdou ze spoda divný zvuky. Někdo tu psal že se mu zespodu taky ozívaly divný zvuky a že měl málo oleje v "kuželíkovém domečku" ?? Napsal jsem to správně? Já myslel že se měří jen olej v převodovce a haldexu.. Prozradíte mě někdo kde mám ten olej všude zkontrolovat? A dá se doma vyměnit olej v haldexu? Nebo se musí do servisu? Dík Přema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim všechny

Mam problém s OC.Combi II 4x4 r.v. 2005 najeto cca 90 000 km.Při jízdě se ozývá dunění do vnitřku vozu od zadní nápravy.Dunění se projevuje od 2 000 ot.při cca 100 km/hod a více nebo při 6 -té rychlosti a ot. motoru jsou 1500 a pak sešlápnu na plnej.Auto začne celý dunět jízda jako v tanku.

Díky všem za radu

Mel jsem to same je potreba vymenit dil c.1K0521307A antivibracni kotouc kloubovy...

Editováno: , autor: Frodo150
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...