Přejít na obsah

Mate nekdo ALPINE CDE-9880R ?


ICi

Doporučené příspěvky

Caute,

mam svou Octavku r.v.2002 elegance cca 2 mesice a hned po koupi jsem z tama vytahl origio radio symphony na kazety a dal tam sve na svou dobu kvalitni radio Pioneer DEH 5700 foto, ale to byla "osudova chyba protoze to radio je tam jako pest na oko samozrejme hlavnim problem je jeho stribrna barva ale co me stve vic je to, ze radio neskutecne trci ven z palubky...

Proto bych chtel pozadat majitele tohoto radia o nejake fotky( ze predu a z boku urcite:p ) at vidim jak sedi do dizajnu palubky...

a pripadne zkusenosti s timto radiem... mel jsem vzdy pioneery tak snad ten prechod bude k lepsimu?

Diky moc;)

ICi

PS: foto kline zde nebo na mail: iicii@seznam.cz jo a kdyby jste meli navrh na jine radio klidne mi doporucte ;) (ale drazsi uz ne a jedine se zelenym podsvetlenim a USB vzadu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že se to do octy docela hodí. Barva je sice trochu jasnější neš zbytek palubky ale nijak to nevadí. Z palubky nevyčnívá. Radio je poněkud delší než normál tak sem musel zevnitř (v otvoru pro rádio) vystříhat takovej plast. A kabely sem musel dát kamsi nad rádio.

Je to pakárna ale když se vyndá ta přihrádka pod rádiem tak jednou rukou tam dávám rádio a druhou posílám kabely nad rádio.

Jinak teda zvuk super a zadní vývod na USB je bezkonkurenční. Velice doporučuju i podložky pod repro....rozdíl je víc než patrný.

post-26504-1261915083_thumb.jpg

post-26504-1261915101_thumb.jpg

post-26504-1261915161_thumb.jpg

post-26504-1261915174_thumb.jpg

post-26504-1261915185_thumb.jpg

Editováno: , autor: FRN1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za foto presne tohle jsem potreboval videt, tak asi u me zvitezil teda pokud neprijde nejekaky novy model 2010 do mesice:p

a jak si to strihal ten plast vzadu? ten kastlik pod radiem jde nejak jednoduse vytahnout?

O MDF jsem premyslel i o novym repro a vytlumeni ale nejak se mi nechce zbytecne sundavat tapec kdyz to jeste tak pekne od vyroby drzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty MDF podložky jsou super,ani se mi nesnilo že to bude takhle hrát. Dát je tam bylo otázkou 30min a 350Kč. Jinak vytlumení dveří sem nedělal,jen sem za reprákem vykroužil díru v tom igelitu. Ještě sem si vzpoměl že sem se trochu potrápil s pravejma dveřma...jeden ze šroubů je schovanej v madlu a je trovhu oříšek to madlo rozloupnout...a nebát se za to vzít,,,drží to jak čert.

Co se týče toho plastu za rádiem nevím jestli to tam mají všechny octy ale já to tam měl a i přesto že sem všecky kabely měl nad rádiem nešlo tam rádio strčit až nadoraz(po rámeček). Byl tam takovej plast s výstupkem uprostřed...do toho výstupku se zasouvá ten kaslík co je pod rádiem pokud ho chceš mít nahoře. No a ten výstupek narážel do konektoru co je vzadu na rádiu. No už je od něj pokoj.

Před tím sem tam měl nějakýho soňáka a když sem ty rádia dal k sobě tohle bylo delší.

A co se týče toho kaslíku dole, jde vyndat celkem dobře...drží jen po stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam ten plast mam a napriek tomu ze mam to iste radio,som ten plast vycvakavat nemusel,zalezi aj na konektoroch ake pouzijes na vystupe pre zosilovac, mne sa to podarilo vtrepat vlavo hore tam je miesta dost,nie je to prijemna roboticka ale zdarilo sa,ale viem ze viaceri ten plast vycvakavali ja som najprv skusil bez toho a podarilo sa,netrci masinka vobec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za nazory, tak rezat ci strihat budu az kdyz to tam opravdu nepujde:p

Ty MDF podložky jsou super,ani se mi nesnilo že to bude takhle hrát. Dát je tam bylo otázkou 30min a 350Kč. Jinak vytlumení dveří sem nedělal,jen sem za reprákem vykroužil díru v tom igelitu. Ještě sem si vzpoměl že sem se trochu potrápil s pravejma dveřma...jeden ze šroubů je schovanej v madlu a je trovhu oříšek to madlo rozloupnout...a nebát se za to vzít,,,drží to jak čert.

Co se týče toho plastu za rádiem nevím jestli to tam mají všechny octy ale já to tam měl a i přesto že sem všecky kabely měl nad rádiem nešlo tam rádio strčit až nadoraz(po rámeček). Byl tam takovej plast s výstupkem uprostřed...do toho výstupku se zasouvá ten kaslík co je pod rádiem pokud ho chceš mít nahoře. No a ten výstupek narážel do konektoru co je vzadu na rádiu. No už je od něj pokoj.

Před tím sem tam měl nějakýho soňáka a když sem ty rádia dal k sobě tohle bylo delší.

A co se týče toho kaslíku dole, jde vyndat celkem dobře...drží jen po stranách.

no prave me drncely prave predni dvere mel jsem vsechny sroubky dole a to posrany madlo jsem nemohl otevrit a to jsem za to bral plnou silou pak jsem bral i sroubovak ze to popacim ale to neni dobre pro plasty tak jsem se na to...tak mozna kdyz pojedu kolem skodovky tak jim reknu at mi to vyloupnou pak by uz nemel byt problem:p... a prave dvere tam se taky musi oddelavat ten plastovy kryt od ovladacu oken nebo to jde bez nej? ja nejsem zastance totiz oddelavani plastu pak uz to nikdy nedrzi jak predtim....mozna proto ze jsem mel predtim Citroena:)))

Editováno: , autor: ICi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s těma plastama je pravda jen částečně...plast tam při opětovný montáži nedrží z důvodu že si třeba poškodil nějakou příchytku. Pro tyto případy mám pytlíček kde mám opravdu veškerý příchytky který máš na celým autě všude možně a že jich je. Potom vše co poškodím ihned nahrazuju novým. (některý příchytky sou docela drahý na to že je to takový nic)

Co se týče pravých dveří tam se sundavá i ovládání ale na tom nic není...to zůstane na tepeci,jen odpojíš konektor. Při demontáži a montáži je jem pakárna s těma světílkama dole (záleží na výbavě,někdo tam má jen odrazky).

No a do toho madla sem se dostával nožem protože šroubovákem ten plast poškodíš. Odchlíp sem to jen zkraje a jak sem tam dostal prsty tak se škubnul a bylo to venku...fakt to drží jak sviň. Říkal sem si že když to zmařím koupim novej,takovíhle drobnosti nestojej moc. Ale lepší je nic nezmařit a počínat si z rozvahou. Naštěstí zrovna tenhle plast je houževnatej takže snese lecos,při opětovný montáži musíš taky dát madlu pořádnýho facáka aby to tam docvaklo. Při montáři dej pozor abys dal všechny šrouby zase zpět a ne jako v servisu když mi promazávali zámek a nepřišroubovali mi madlo dveří řidiče a já se pak divil že to nějak pruží když zavírám,všim sem si toho až když sem tam dával ty podložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...