Jump to content

Nejede na benzín


Bompar
 Share

Recommended Posts

Zdravím. Mám fačko stříkačku tuším, že bosch. Mám takový problém jezdil jsem na benzín v pohodě. Po namontování LPG take v pohodě. Jenže mi to sálo někde falešný vzduch. Těsnící gumka na posilovači byla v cajku tak jsem ji vyměnil a začlo to dělat následovné věci. Benzín: Když chci nastartovat tak to chytne ale nelze vytočit, jelikož když šlapnu po plynu na podlahu auto se zadusí a chcípne když povolím před chcipnutí udrží se na otáčkách občas se mi stane to že když prošlapuju jemně tak ho vytočím. Začlo mi to dělat po tom co byly ty velké mrazy. Jenže mrazy už jsou docela dávno fuč tak potrubí by teoreticky nemělo být zamrzlé ne ? Jinač když jsem jel na LPG třeba takových 100 km/h a přepl na benzín tak se to dusilo musel jsem třeba podřadit na 3 rychlostní stupen a noha na podlaze dusilo se to jako svina ale jelo to jak kdybych jel sotva na 1/3 plynu. Problém je ted, že na LPG to jezdí v pohodě jen velká spotřebam, protože mi tvrdil plynař, že je strašně chudá směs na benzínu a že to nemůže poštelovat na správné hodnoty. Tudiž jezdím za 14,8 l/100km plynu. Opravdu skvěle! :-( ted bych potřeboval hlavně vyřešit benzín. Když mi dojde plyn jsem v cajku tudiž jako včera :-( svítila mě rezrva zkusil jsem koupit nový benzín i přesto nepomohlo:-( kde může být chyba? Soused mi říkal at zkusím sundat hadičku od benzínu dat tam flašku a pustit kliček jestli natočí benzín do flašky tak trubky jsou ok a není to zamrznuto a pry problém asi někde ve vstřikovači :-( neměl někdo podobný problém? Připadá mi to jak by to bylo někde zaneseno:-( Nějaké nápady? Předem díky za nějaké info

Link to comment
Share on other sites

Tak mi to nedalo a rozebral jsem to. Sytko u vstřikování vyčištěno. Odpojil jsem plyn na elektrice a napojil natvrdo zpět benzín auto nastartovalo opět se to dusilo. Příznáky jsou takové auto nastartuju jemným prošlápaváním lzet vytočit, ale v momentě plného plynu se auto zadusi pokud povolím někdy zustane na hranici že ještě drží a někdy chcipne. Mám ponětí, že když jsem vyjel do sucha nádrž a bral pak benzín a ono to ještě jelo tak jestli tam něco nebylo a neucpalo se to někde...jinač z hadičky od nádrže normálně benzín fičí. Tak si myslím jestli to nebude někde ucpané. Zkusit nalít do benzínu nějaký čistící prostředek co je ,, velfobin '' nebo něco podobného.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lamba nemá vliv na to. Tak mi to tvrdil jeden známý a servis. Má to vliv jen na spotřebu. Má chyba byla, že jsem vyjel do prázdná nádrž přepl na LPG a jel dál tudiž čerpadlo jelo na sucho a přidřel jsem ho. Tak jsem koupil starší čerpadlo a ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...