Přejít na obsah

Startování 2.0 TFSi


radim1234

Doporučené příspěvky

Teď jsem nastartoval (naposledyvčera-takže žádný dlouhý stání), garáž, cca 10°C a chytlo to úplně na ťuknutí, ale zvuk jako bych vysypal " gola sadu do plechového kýblu". Jako při tom když ten starter otočil. Už se mi to zdálo onehda, ale buď je to můj subjektivní pocit, nebo se ten zvukový projev zhoršuje. Jak říkám, není to nic s motorem, ten šlape jako hodinky, ale ten zvuk při startu je přinejmenším "divný". Má to cca 38.000 km. Nějaký poznatek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenechal si "gola sadu na motoru" :smich: :smich: :smich:

Uz jsem kdesi slysel, ze starter spatne zasouva a tim to jakoby dre a dela to silene zvuky...me se tohle osobne stavalo na 1.6-ce, pomohla vymena starteru, ale to jsem delal az kdyz to doslo do faze, kdy to ani neotocilo motorem a jen to tak divne drelo, nastartoval jsem treba az na potreti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Hele Radime,taky mám 2.0TFSI a mám podobný poznatek,teda spíš bych to

popsal tak,že když startuju tak mi to připadá jako by někde u motoru podcházel výfuk-svody!

Mám najeto cca 38 000 a auto je 1 1/5 roku starý.

Ale asi je to tak normální.Teď jsem to měl 2x po sobě v servisu,páč mi to jezdilo na nouzový režim,

tak mi nejdřív dělali flash nějaké jednotky,po 400km to dělalo zas,tak vyměnili škrtící klapku.

Zatím nic,ale to teprve od pátku-najeto od opravy cca 200km.

No akdyby to s tím startování bylo divný,tak by to snad hned poznali a něco řekli resp.udělali!!!

Toď můj poznatek.V jiným RS s TFSI jsem nejel,tak nemůžu posuzovat s jiným autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...