Přejít na obsah

Pístnice v kufru


Losky83

Doporučené příspěvky

Ahoj, nezkoušel někdo měnit pístnice u kombíka za nějaké s větší silou? Jedná se mi o to, zda by to šlo udělat, že když na dálkáči dám otevřít kufr, zda by se rovnou neotevřel. Povycvaknutí mi je celkem k ničemu. Pístnice mám už včudu, tak to tahám do půlky těžce, pak se to chytí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o to, že by ti to mělo otevřít kufr...smysl té funkce je v tom, že když jdeš třebas z nákupu s košíkem, odcvakneš si jen kufr, zbytek auta je zamčenej (nikdo ti během přendavání nákupu neukradne nic přez dveře, nevleze ti do kabiny) a když zavřeš kufr a jdeš vrátit košík, tak se kufr automaticky zavře - je to spíše "bezpečnostní" funkce a myslím že dost užitečná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to, že nesmíš nechat klíče v kufru. :smich:

jasný, to je potom radost lol

Losky: já tě chápu a rouhodně by to bylo lepší řešení....dodat snad jen...je to Fabia a né Mercedes :( PS: jedině jak psal catmanko, silnější písty - mknu jak jsou ty origo namontovaný a jestli by tam nešli ty od Octaviamana, má je za směšnou cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím nějaké koupit, ty staré jsou zablité a přemýšlím nad nějakýma silnějšíma, ale jestli to zas má smysl, když se to neotevře samo, ono by možná stačilo, kdyby se to otevřela třeba 15cm. Nakonec se na to vykašlu a koupím ty obyč, ty se aspoň snad otevřou když jim lehce pomůžou, protože tyhle staré tahám tak do půlky jak trotl a kupodivu ty dveře nejsou nejlehčí.

Jinak k tomu Mercedesu, mělo to i staré céčko, což je třida jako Octavie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po icq debatoval s tím klučinou, co to má na té OII a je to objednané z něměckých stránek. Bohužel to tam prý už není:( Ale ted přes zimu mu to nějak zlobí, jinak i zavírání jde lehce.

http://www.skodacommunity.de/index.php?pag...86&pageNo=5

Tak zase nic, nemá náhodou někdo na F1 combi změřenou dýlku a i sílu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě začali zlobit jak se ochladilo. V létě je ohřeje oskar a nic nepoznáš. Hned tam šly nové origo a v pohodě. Ale u drahejch aut je tam myslím servomotor co to otevře i zavře. Ale když se to posere musí to být ranec.

Nové plynovky jsem koupil v poho na www.cc-autodíly.cz a max. spokojenost.

A když to budeš chtít dát dozadu tak je dej i dopředu na kapotu ať je to voňavka. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, ale jsem asi blbej v etce o zadních plynovkách pro RS nic neni!!!!!!!!!!!!

6Y0 827 550 C - podpěra plynová pro - záď splyvava + combi

6Y0 827 550 A - podpěra plynová pro - sedan

A předek tuning kapoty - http://www.agauto.sk/cz/detail/plynova-vzp...otec-10796.html

a nebo - http://www.skodahome.cz/clanek/984-plynove...y-kapoty-motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplna blbost.

ved ked date silnejsie tak po ceste hore ti rozbiju cumak a ked budes chciet zavriet tak sa budes musiet zavesit na dvere celou silou aby si prekonal odpor silnych vzpier a potom ked sa to rozbehne tak dole tresnes tak kufrom ze ti predne svetla vyskocia a niekto na zadnych sedadlach ohluchne.

sila je pocitana na hmotnost dveri. ta ista hmotnost ti potom pomaha tie vzper prekonat pri zatvarani.

netreba to riesit. tadeto cesta ku komfortu nevedie. auta s elektrickym kufrom tam skutocne maju servo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi že se to tady docela zvrhává. Tlacháme a o ničem a když tak o OktěII myslel jsem že to je link o Fabii.

Práskně te si někdo servo na dveře a dejte sem návod a potom to můžeme řešit.

Problém s plynovkama začíná být vždy v zimě. Byl jsem lyžovat a jeden oktáviák na to koukal jak na něco divnýho že mu kufr u kombajna málem přerazil krční páteř. Já myslel že už to nerozšlape, otevřel dveře už tak nějak mi to přišlo divný že je tlačil trochu nahoru, držely hned vrazil hlavu do kufru a dveře letěly bleskem dolů trochu to ubrzdil rukou, ale já myslel že mu to hlavu urazilo.

Zase tlachám o oktě sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...