Přejít na obsah

Pístnice v kufru


Losky83

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdárec pánové, kde kupujete pístnice na kufr(hatch i kombi)? Já se ptal v jedné menší prodejně na díly a mají asi za 700 Kč jeden kus a nebo za 100 Kč nějakou čínu. Na jaře je už musím koupit a upřímně 1500,- za tuhle blbinu se mi moc dávat nechce a ty číny kupovat taky ne, prý mají mizernou funkčnost. Každopádně pokud by rok či dva vydržely v ok stavu, stačily by. V Kelly je mají asi za 211Kč, ale nepíšou výrobce, ale myslím, že to je ta čína. Jaké s tím máte zkušenosti? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam ty vzpěry z Kelly jak píšeš za 211,-...po slevě mě vyšel kus na cca 170,- a spokojenost už asi pul roku. Značka STARLINE(čína) ale stěžovat si na ně nemůžu, radši koupím takovýhle obyč každý dva roky než značkový za několikanásobně vyšší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže výrobce je Starline. No, zeptám se ještě na ty za 100Kč, mám to u huby, co to je za prodejce. Pokud Starline, tak vezmu tyhle za kilčo. Pokud ne, radši koupím ty v Kellyně. Ale ještě počkám na poznatky ostatních. Díky, už aspoň vím, že tohle tak rok bude aspoň fungovat:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec pánové, kde kupujete pístnice na kufr(hatch i kombi)? Já se ptal v jedné menší prodejně na díly a mají asi za 700 Kč jeden kus a nebo za 100 Kč nějakou čínu. Na jaře je už musím koupit a upřímně 1500,- za tuhle blbinu se mi moc dávat nechce a ty číny kupovat taky ne, prý mají mizernou funkčnost. Každopádně pokud by rok či dva vydržely v ok stavu, stačily by. V Kelly je mají asi za 211Kč, ale nepíšou výrobce, ale myslím, že to je ta čína. Jaké s tím máte zkušenosti? Díky

Osvědčeno, vyzkoušeno

www.gorcak.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezdá, jen mě to zajímalo.

Jinak ten odkaz na cc autodíly je super, mají na výběr 3 typy. Polsko, Turecko, origo.

Origo za 300 je super. Díky:)))))))))))))))

http://www.cc-autodily.cz/search/?kod=6Y0827550C

Teď jsem volal do škodovky a chtějí za origo vzpěru na FI 420Kč, což si myslím, že není taky špätná cena, když si připočítáš poštovné, tak tě ani nevyjdou o moc dráž :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Návštěvník

Tak jsem koupil vzpery kufru na www..aci..cz

a jeji oznaceni na liftback je 7625Z82 a po uvolneni kufru vyletne krasne nahoru a nahore plynule dobrzduje a jsem velice spokojen.

nedavno jsem kupoval nejake na octu z autokelly a nahore zadne dobrzdovani nebylo - proste to prastilo a hned jsem je vyhodil.

Takze ted jdu jeste objednavat na octu, funguji jako original

cena lidova 210 kc s DPH

post-3876-0-69919500-1296479882_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...