Přejít na obsah

Výbava Fabia


19marek19

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nemáte někdo ofocené výbavy, jaké byly? Jedná se mi o to, co měla classic, comfort a elegance. Hlavně aby tam byly i ceny. Jedná se mi tedy o ten katalogový soupis, kde jsou ty tři výbavy vedle sebe a srovnání. Já to tady našel, ale chybí tam označení, která verze to má a která za příplatek. Hodily by se mi i dobové ceníky, cca z roku 05. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Podle cenníku platného od 1.8.2004 to vypadá na Classic (1.2 HTP 40 kW = 262 900 Kč),ten nemá lakovaná zrcátka,ale přední mlhovky (2500 Kč) a el. ovládaná okýnka (7000 Kč) jsou tam dokupovaná jako výbava navíc. ZDE zadej VIN a uvidíš jaká výbavová verze to je. Jestli máš servisní knížku tak TADY můžeš vložit kódy výbavy a porovnat to se skutečností. ;)

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvas nechci zakladat nove tema tak snad to nevadi.. jake vybavy je fabia z roku 2004-ma elektricke okna vepredu,posilovac,predni mlhovky,airbag spolujezdce i ridice,zrcatka bez laku a radio tam mela nejaky prebudovany takze asi tam zadny nebylo .. diky :)

Classic Plus, stejně jako moja :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle cenníku platného od 1.8.2004 to vypadá na Classic (1.2 HTP 40 kW = 262 900 Kč),ten nemá lakovaná zrcátka,ale přední mlhovky (2500 Kč) a el. ovládaná okýnka (7000 Kč) jsou tam dokupovaná jako výbava navíc. ZDE zadej VIN a uvidíš jaká výbavová verze to je. Jestli máš servisní knížku tak TADY můžeš vložit kódy výbavy a porovnat to se skutečností. ;)

Petrkiller,sorry,právě jsem si všimnul,že ta tvoje Fabie je ještě před faceliftem,ten můj údaj z cenníku je pro verzi po faceliftu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte chcel by som sa opytat ci mi niekto vie povedat co by mala obsahovat Skoda FI Combi 1.4 16V 59Kw ked je vo vybave Ambiente. Chcem taketo auticko kupit tak by som chcel vediet co by to malo mat v zakladnej vybave.

ASR to nema.. (je to dobra vec?????)

Dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, nedavno jsem si koupil F1 combi r.v. 2003 1.4 16v 55kw a hlavně by mě zajímalo co mám přesně za výbavu vozu.

Mám ji dotaženou z Německa a poctivích 86 500 km najeto. Když jsem se ptal tak mi bylo řečeno že mám EXTRA výbavu ale co to je za pojem??

Mám tam: klimatizace, el.okna přední, dál.central, vyhřívaný zrcátka, zadní okno, stěrač zadní, volant nastavitelný nahoru, doprava...., ASR, orig. radio,

4x airbag (volant, spolujezdec a v sedačkách), palubní počítač, servo, ABS, střešní lyžiny

tak děkuji za odpověd :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99% mas vybavu elegance .. extra mi neprijde .. clasicka vybava v nemecku akorad se divim ze tam neni klima ale uz jsem nejake takove videl co mely vybavu elegance a nemely klimu .. Dle meho nazoru elegance :) Comfortku mam ja a 4x airbag nemam jen 2x bohuzel :(

Edit: preju mnoho stastnych kilometru :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se 4 pytlama to nemusí být elegance. mám úplně stejnou výbavu (krom lyžin na střeše) jako Mmiihhaa123 a je to comfort.

ony ty auta z německa mají kolikrát docela zvláštní kombinace výbavy. u fábie to třeba není tak zarážející, ale u aut vyšších tříd (superb, passat) to je někdy opravdu zvrhlost.

jinak na blatnících není označení? pro zjištění co vše je v autě, je nejlepší přečíst kódy v kufru pod platem vedle rezervy a nacvakat si je do dekodŕu na netu.

a nebo sem http://www.octinfo.com/index.php?p=vin_en ťuknout vin a napíše to, co je to za označení výbavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je že k základním výbavám (clasic, comfort, elegance) je možné si přikupovat příplatkovou výbavu. Takže vytuněním comfortu, lze »udělat« eleganci. Takže bych spíš šel po detailech, co chybí, než pro tom, co v autě je. Máš třeba zadní okna v elektrice? Schránky na zadních dveřích? Čudlíky v chromu?.....

Spíš bych ale řekl, že to je akční výbava prodejce a neodpovídá to žádnému stupni základních výbav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napiš jaké máš sedačky. Jestliže jsou sedačky černé a střed sedaček bílý, modrý nebo červený, tak je to comfort. Pokud jsou sedačky béžové nebo šedé se vzorem panáčka, je to elegance. Pokud ani jedno z toho a jsou jiné, tak to bude nějaký akční model nebo super vybavený clasic. Ale úplně nejlíp to zjistíš z VIN kódu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...