Přejít na obsah

Výbava Fabia


19marek19

Doporučené příspěvky

Ta výbava je fakt nějaká divná. Classic mi na to nějak nesedí. Ten by měl mít (i v Německu) šedou spodní část palubky, nelakovaná zrcátka a jiné výplně dveří. Potahy sedaček na fotkách bohužel nejsou vidět, ale na výbavu Elegance to nevypadá. Zase kapsy v zadních dveřích měla jen Elegance a čelní sklo s pruhem také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky dovoz z nemecka 16v 55kw, vybavu elegance: vyhrivany zrcatka, sedacky, trsky ostrikovacu, v eletrice vsechny okna, klima, klimatyzovany prihradky jak u ridice tak spolujezdce, 4krat erbek,12v v kufru, ASR, ABS, lita kola, nastavitelny volant vsemi smery :D krome doleva a doprava :) i kdyz by se to docela hodilo (na dalnici bych chvilku nechal ridit mladou :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky dovoz z nemecka 16v 55kw, vybavu elegance: vyhrivany zrcatka, sedacky, trsky ostrikovacu, v eletrice vsechny okna, klima, klimatyzovany prihradky jak u ridice tak spolujezdce, 4krat erbek,12v v kufru, ASR, ABS, lita kola, nastavitelny volant vsemi smery :D krome doleva a doprava :) i kdyz by se to docela hodilo (na dalnici bych chvilku nechal ridit mladou :D )

jeste jsem zapomel popsat sedacky: mam tam ty tancujici panacky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to akční model, něco jako byl u nás Creation. Teprve teď jsem si všiml, že píšeš EXTRA. V Německu byl akční model EXTRA, proto i z VINka píše výbavu clasic, jelikož akční modely většinou vycházejí z vábavy clasic + hafo výbavy. Sedačky máš pravděpodobně celé černé a ve středu jsou červenošedá nebo žlutošedá kolečka, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta výbava je fakt nějaká divná. Classic mi na to nějak nesedí. Ten by měl mít (i v Německu) šedou spodní část palubky, nelakovaná zrcátka a jiné výplně dveří. Potahy sedaček na fotkách bohužel nejsou vidět, ale na výbavu Elegance to nevypadá. Zase kapsy v zadních dveřích měla jen Elegance a čelní sklo s pruhem také.

Tak ti nevím, otec má comfort, má 4x bag, pal pc, tempomat, centrál na dálku + vystřelovací klíč, ABS+ESP, vyhřev sedaček, el okna jen v předu, el. + výhřev zrcátek, výškově stavitelné obě přední sedačky, šíbr v el., schránky pod sedačkami, zelený pruh na čelnim skle, origo deflektory škoda, klimu, ale nemá třeba couvací senzory a kapsy v zadních dveřích. My máme bez označení a máme tam klimu, zrcátka + přední okna v el + zrcátka vyhřívané, couv. senzory, ABS, 2x pytel, centrál bez dálky (tu jsem dodělal), pal. pc., kapsy v zadních dveřích, chromované kličky + posil. řízení + stav. volant máme oba.

My máme r.v. 05 1.2HTP otec má r.v. 00 1.4Mpi 50kW

edit:

Otec tam ještě má ostřikovače předních světel + vyhřívané trysky ostřikovačů...

Editováno: , autor: Killroyj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho Comfortu šlo uvedené připlatit, nevím jestli tam tenkrát bylo sklo s pruhem. Záleží na původu, případně se tam dostalo dodatečně při výměně. To HTP je celkem zajímavé. Mám pocit, že v roce 2005 žádný akční model nebyl. Takže to bude nejspíš od někud dotažené nebo se na to podíval nějaký kutil. Ceník modelového roku '05 přikládám. :)

cenikMR2005.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...