Přejít na obsah

Nefunkční ostřikovače světlometů


Los Pedros

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj,

přestaly mi fungovat ostřikovače světlometu. Pozoruju to asi od doby, kdy začlo mrznout ale nejsem si tim uplně jistej. Potom mi ještě v servisu Škoda vyměňovali vyhřivací dečku v sedadle u řidiče tak nevím zda to s tím nemůže mít spojitost....

Můžete mi poradit kde bych měl začít pátrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

jojo byla jedna z prvních věcí včetně oleje nových filtrů nové kapaliny do ostřikovačů... nemá to snad jinou nádobku nebo jinou páčku ne?:D a dne jsme zjistil že mam prasklou hadičku k ostřikovači zadního okna a chčije mi to přes narazmník je to maličkost ale nefunguje ani stěrač, doufám že to bdue tím že na zadní sklo prostě nic neteče pač všechno vyteče ještě předtím přes tu díru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hlasuju za pojistku - stalo se mi, že mi jí v servisu vyndali. Při další garančce jsem to hlásil a jako řešení závady mi řekli, že tam dali pojistku, která tam chyběla (teda ne spálená).

Zjevně si technik v servisu půjčil pojistku na jiný obvod a nebo to kvůli něčemu odpojil a zapomněl na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám trošku OT, nedávno jsem koupil taky OII, ze začátku mně štvalo ostřikování světel, tak jsem ho diagnostikou vypnul,pak jsem překódoval na denní svícení mlhovkama, a ostřikování světel zapnul, a hle ostřikování nefungovalo.

 

Ostřikování funguje jen když jsou zapnutý xenony, takže teď jsem naprosto s tim spokojenej, přes den jen okno, a navečer když používám světla tak se ostříknou i světla  :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odstrikovace prednich svetel fungujou na primcipu tlaku, pokud ti nekde unika kapalina tak nemaj silu se vysunout. Jeste zkus otevrit haupnu nastartovat rozsvitit svetla a at ti nekdo odstrikne jestli ti sepnou motorky. Musi se delsi dobu podrzet odstrik celniho skla cca 3sec. Pokud nejdou motorky tak bude zavada nejspis tam. Jsou tam celkem tri predni okno, zadni a svetla...

Editováno: , autor: Arlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ostřik předních světel přestal fungovat. Při pokusu o ostřik teče všechna voda v PP části vozidla - pod PP mlhovku. Asi spadlá hadička. 

Prosím o radu, jak se dostanu k motorku ostřikovače světel (co všechno je třeba demontovat ?)

Moc děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...