Přejít na obsah

Jak si zatopit v zimě? PTC, výhřev sedadel?


bigboban

Doporučené příspěvky

E je do 07, F je od 07 nahoru... je to podle VINU

Tak to jsi mě potěšil-mám 06-takže tu dražší. Docela mě ale zaráží, že to nevědí v servisu Škoda a to je autorizovaný servis!!!!! Tam, když jsem se ptal, jaký je mezi tím rozdíl, tak jenom krčil rameny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam to nevi, protoze to neresi - kdyz to nekdo chce koupit, tak podle VIN objednaji a uz neresi jestli to je schodne z toho nebo ne. Vubec se jim nedivim a docela je chapu...

To je celkem palaba ta cena (urcite by to slo sehnat nekde jinde za jiny penize)

Ta palubovka by mozna dolu nemusela, kdyz to tu uz nekdo psal (asi to uz delal, narozdil od skodovky...)

Ale to mame jen topnou spiralu, ale co je dal potreba???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to dva hrubé vodiče, jeden do E-boxu - tam je 100A pojistka, druhý kostřící bod A sloupek.. do MR08 jsou tam taky dva vodiče navíc - can komfort.. není to can pohon jak psal vaša.. ty se napojí k gateway a auto topí..... u manuálního topení ještě 5tý vodič do řídící jednotky topení.... hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to dva hrubé vodiče, jeden do E-boxu - tam je 100A pojistka, druhý kostřící bod A sloupek.. do MR08 jsou tam taky dva vodiče navíc - can komfort.. není to can pohon jak psal vaša.. ty se napojí k gateway a auto topí..... u manuálního topení ještě 5tý vodič do řídící jednotky topení.... hotovo...

E-box to je ta elektrarna vedle baterky co. Jeste nikdo nepotvrdil zda se musi pristrojovka sundavat, nebo ne a jak je to tam pridelane. No a pokud to ma teda jen 4 draty, tak k tomu asi neni zadna ridici jednotka, takze material bude asi jen ta spirala a kabelaz co ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-box to je ta elektrarna vedle baterky co. Jeste nikdo nepotvrdil zda se musi pristrojovka sundavat, nebo ne a jak je to tam pridelane. No a pokud to ma teda jen 4 draty, tak k tomu asi neni zadna ridici jednotka, takze material bude asi jen ta spirala a kabelaz co ???

palubka se sundavat nemusí, u MR do 08 je dodělávání lehčí u MR08 se už musí až k motorové jednotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak nevim jestli vite o tom ze vyhrev sedacek je pro muze nebezpecny, spusobuje neplodnost jelikoz zahriva semenniky (a proto si ja vyhrev po zahrati nedavam na vyssi stupen nez 1 :) )

Já osobně na tohle po 10 letech manželství a 3 dětech se...u zvysoka :) - radši teplíčko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Tak to je pozitivní správa. Co asi stojí ta spirála PTC na vraku nebo od tebe s montáží?

nedávno jsem dával nabídku za 3000,- PTC včetně montáže

ad PTC do 07 a od 07

Jiné elektrické zapojení (jak psal víše Rolbař)

tvarově: část v topení je stejná venkovní je rozdílná , ale jdou tam namontovat obě verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechladí se většina ze spodní mřížky v nárazníku???? :palec2: Bych řekl že ANO. :)

A ještě ke všemu to vypadá jak trhový tuning.

EDIT : Pravopis

možno že áno ale porovnával som to z a bez krytu a zohriatie auta prišlo za polovičný čas ako bez clony.... možno to pomáha aj tým že pod clonou je sanie a motor nenasáva priamo studený vzduch ale trochu ohriaty od chladiča..... a k tomu tuningu nepoviem keby to bolo ružové ale vôbec to nieje vidieť a čaja si to všimla asi po 2 mesiacoch :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...