Přejít na obsah

Po 20 km v tahu ztratí výkon


Honza_B6

Doporučené příspěvky

Ahoj... Mám problém se svou OC TDI 66. Jezdí výborně, ale poslední dobou se mi stává, že když jedu po dálnici cca tak 150 a přijde lehké stoupání,auto začíná zpomalovat, klesají otáčky a prostě nejde přidat. Musím vypnout tempomat a pokusím se přidat nohou a bez výsledku. Pak je opět rovina a auto se zas rozjede, ale už není tak svižné. Dojedu do města a pak už to zas normálně tahá. Děla to jen při delší jízdě. (na kratších vzdálenostech a menších rychlostech to nepoznam).

Auto sem měl čiplé, alem odpojovalo to turbo,tak mi tam znovu vratili můj soft a bylo to tak 4 měsíce ok.

Někdo v Praze, kdo by byl ochotný se na to mrknout?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi se ti nejak prehriva turbo, tim paden se vypne do nouzoveho rezimu a netahne. chtelo by ho asi vycistit a zkontrolovat. zkus si vyhledat uzivatele "garny" nebo "martinrs" mohli by ti pomoci :)

..anebo je problem nekde jinde :p

díky....ke všemu sem ted musel dolit litr oleje...rozsvítila se kontrolka oleje..... Mám najeto 105 000Km :feve: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...