Přejít na obsah

octa 1 1,6/74


paca

Doporučené příspěvky

Som v koncoch ! Mám menší problem s motorom.

Ráno naštartujem ide v pohode, motor sa zohreje a ako keby valec vynechával / hovorí sa tomu "prdlá"/

spotreba je v poriadku /7 - 7,5/, v ťahu ide jak čert. Sviečky a káble menené /NGK/, cievka menená / beru /, rozvody menené /Valeo/

váha v poriadku, zberné potrubie výfukové v poriadku, výfuk pretesnený, lambda chybu nevykazuje !

Čím to môže byť ???????

Octa 1 1,6 74 kW, AKL, r.v. 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

asi nie !

ja som menil sviečky, sadu káblov, zapalovaciu jenotku, pretesnil som výfukový systém, výfukové zberné potrubie je zvarené, premeraná kompresia vo valcoch/ všetko v poho /, výmena pal. filtra a regulátoru tlaku paliva.

Lambda a váha vzduchu je bez chýb.

Napriek tomu to prdlá dalej !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mám tento problém a hlavne na volnobehu kedy s motorom trhá ako keby vynechával jeden valec. VAG nič nehlási. Myslíte že pomôže výmena káblov k sviečkam.? Nemá s tým niekto skúsenosť?

Jednou se mi sesmekla hadička od podtlaku v motoru a nestačil jsem se divit co to dělalo.Stačilo zjistit kde to je,nasadit zpět a vše OK.Nic to nestojí jen trochu času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi sesmekla hadička od podtlaku v motoru a nestačil jsem se divit co to dělalo.Stačilo zjistit kde to je,nasadit zpět a vše OK.Nic to nestojí jen trochu času.

zdravim.ja mam ten isty problem.pomenil som sciecky,kable knim a robi to stale,ale len ked to je teple to proste sekne a uz to len nieco dusi motor..motor strati dost na vykone akoby isiel na tri valce...neviem si stym rady...kto mi poradi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám stejný problém, nevím co s tím, pomohlo vyčištění škrtící klapky, kolísají otáčky jen mírně od té doby, ale prdlá pořád. Je to poklesem otáček. Může to být taky alternátor nebo baterka.

Táto teoria by ma zaujímala ! ja "agr" nemám, u mna zrada bude inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno, vyměnil jsem dneska svíčky a vše je ok - prdlání se ztratilo, motor je tichoučký a drží krásně otáčky....

teda ked tebe chybu opravily sviecky tak problem je v zapalovani a nie v palive.ja som vymenil sviecky,kable a uz len cievku..ale mne to robi len ked motor dovrsi teplotu 90 stupnu..len to sekne a uz sa to dusi,akoby motor stratil 20 kw na vykone..seka a tiez mierne cukaju otycky..chystam sa pomenit cievku..kdo mi poradi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som v koncoch ! Mám menší problem s motorom.

Ráno naštartujem ide v pohode, motor sa zohreje a ako keby valec vynechával / hovorí sa tomu "prdlá"/

spotreba je v poriadku /7 - 7,5/, v ťahu ide jak čert. Sviečky a káble menené /NGK/, cievka menená / beru /, rozvody menené /Valeo/

váha v poriadku, zberné potrubie výfukové v poriadku, výfuk pretesnený, lambda chybu nevykazuje !

Čím to môže byť ???????

Octa 1 1,6 74 kW, AKL, r.v. 2000

nazdar!mal som ten isty problem a tiez som postupoval vymenou vsetkych veci.ale nakoniec to bol snimac otacok.skus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...