Přejít na obsah

SOUND SYSTEM + montáž


Doporučené příspěvky

Tak to ano.To je mi jasny a je to vidět na první pohled.Já myslel že to je aspon kvalitněji vytlumeno protože reproduktor navic Ti lepší muziku rozhodně neudělá.

Romco, tapec je taky isty "nekvalitny" , ako pri klasickom sound-e. Pozri niekde forum, je tam navod ako to vytlmit a odstranit z neho rezonancie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ano.To je mi jasny a je to vidět na první pohled.Já myslel že to je aspon kvalitněji vytlumeno protože reproduktor navic Ti lepší muziku rozhodně neudělá.

Kubiik, akosi si nerozumieme. Vytmavene je to, na co som ja reagoval. A neviem no, pozriem sa na jeho karu, ci to ma rovnako vytlmene ako ja, alebo nie :-))

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soundsystem ako taky nieje spatny, za tie prachy cekom ujde, ale nie s radiom audience. ak by skoda vo vybave Soundsystem prirobila:

- aspon vytlmenie tapacirov dveri

- dala moznost lepsieho radia ako audience (teraz je v ponuke s bolerom)

- poriesila vacsie basove repraky v zadnych dverach

resp. doplnila subbas pod zadne sedadlo

tak by to bola celkom paradicka. SS je vyrazne prijemnejsi, ale bez tychto uprav je viacmenej zbytocny.

Ono, treba sa len rozhodnut, ci chcete mat v aute "diskoteku" alebo prijemne hrajuci zvuk, ktory vynikne aj pri rychlostiach okolo 140 az 160 km/h (ja som pripad c.2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Takze si Soundsystemu ve spojeni s Columbusem (v nove O2 Laurin & Klement 1.8TSI MR2010) uzivam cca 2 tydny, a ten kdo rika, ze to neni nejak zasadnejsi oproti standardnimu zvuk. systemu v O2, tak je hluchy jak parez. Mel jsem dosud O2 s 2tuner. Audienci (bez Soundsystemu) a rozdil je obrovsky, rozhodne si myslim, ze to stoji za to.

U me to jeste nyni akceleruje skutecnost, ze jsem presel z turbotraktoru na 1.8TSI, takze je auto ve spojeni s vybornymi SunSafe skly totalne tiche, a motor slysim poradne az nekde pres cca 4-5 tis. ot/min. Muziku si tedy nyni dost uzivam :palec2:

Pokud mohu tedy doporucit, tak Soundsystem ve spojeni se SunSafe skly a novou radou radii ci multimed. kombajny (napr. Columbus).

Podpis neplatí, nejde změnit

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste si pamatuji, ze "soundsystem" u Passatu mel takove vychytavky, ze napr. pri stazeni el. okna na teto strane okamzite zesili hlasitost a upravil frekv. charakteristiku, tak aby eliminoval zmenu zvukoveho prostredi po otevreni okna. Tady to neni, bohuzel... Jen ten digitalni ekvalizer, a nastavitelne Surround prostorove ozvuceni (napr. i pro rezim samotneho ridice), napr. hudebni DVD s DD5.1 hraje opravdu dobre...

Podpis neplatí, nejde změnit

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl ze soundsystemu v OII velmi prijemne prekvapen na autosalonu v Brne.

Nevim jestli to dela ten columbus, nebo u FL udelali nejake zmeny, ale jsem rad, ze jsem si ho do auta objednal.

Podle negativnich ohlasu jsem mel z toho strach, ale fakt jsem byl prijemne prekvapen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

no to je dlouhá odpověd

20.12. mytí 13:30-18:45

21.12. 12:30-19:00

22.12. 10:00-18:45 LP a LZ hotovo

23:12. 10:00-18:15 PP a 1/3 PZ hotovo

24:12. 14:30-16:00 4 dveře hotvý

26:12. 13:15-17:45

27:12. 13:30-18:00

28:12. 14:00-18:15

29:12. 15:30-20:30

30:12. 11:30-18:30

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...