Přejít na obsah

SOUND SYSTEM + montáž


Doporučené příspěvky

No ja ma SS v novem O2Scout a porovnaval jsem to se standartnim Audience (resp. samotnym) radiem v O2 vedle sebe a musim rict, ze se to vyplati. Kdyz jsem cekal na auto z fabriky (5 mesicu) tak uz jsem shanel schemata SS a premejslel jak ho vylepsim - woofer atd. Ted musim rict, ze to byly nesmyslne uvahy. SS je super hraje jak divej a pro bezneho (polohlucheho) diskofila staci - jen mi trochu rezonujou prave predni dvere (ta plastova kapsa) tak to budu muset necim vypodlozit jo a kdyz to vosolim, tak taky drncej brejle ve schrance u lampicek.........

Mne to taky drnci v pravzch prednich dverich, jak jsi to vyresil, je to dost neprijemne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem to reklamaci na garanci.

Rano jsem jim dal auto do servisu a odpo mi volali, ze hotovo.. udajne dle pokynu Skoda-auto provedli nejake vypodlozkovani tapecirungu ....

No auto jsem si vzal, nebylo vsak mnoho casu testovat pri prevzeti a k memu velkemu prekvapeni, dvere drnceli jeste vic, ovsem v jinem miste.

Hned jsem reklamoval telefonicky a objednal novy termin na servis. Jo a nasel jsem proc to drnci. Tapecirung, ne hrane (ta co je dole pod zrcatkem a je schovana hranou pristrojovky) spatne sesadily (prisponkovaly, nebo tak neco). Do doby nez to ty matlaci daj v garanci dohromady, jsem tam zasunul pruzky nastrihane z penove podlozky pod PC mys a je po drnceni.

Mel jsem s nima v servise jeste jeden problem, ohnla se mi na Scout leva cast paketu pro spatne cesty (pri covani v terenu jsem chytil asi nejakej sutr) no a to meli dat take dohromady a po telefonu tvrdily, ze ok, ze to technik pridelal .....

Pri prevzeti auta koukam kouka a furt to tam vyselo... predavaci technik povida ... jejej co to ?! to musime objednan celej novej packet... vzal svazkovaci pasky a pridelal to tim ...

Kdysi jsem mel auto z nejmenovaneho salonu v Pze9, nadaval jsem na servis, vsechno delali polovicate nebo vubec, zjistuju, ze takhle fungujou asi vsechny Skoda servisy............................ hawk

PS: Ted mi samovolne vyskocila mrizka ve spodni casti Scout narazniku a vypadava hmatnik tlacitka lampicky ridice.... cool auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sa tyka SoundSystemu, ja som zostal mierne sklamany zo zvuku vzadu. V predu to hra dost prijemne, aj to vdaka velkemu priemeru basovych repro. Vzadu je ten priemer mensi, cize hra to dost plocho. Ano, rozdiel medzi klasickym zvukom a Soundsystemom je velky, ale chcelo by ho zdokonalit. Myslim, ze s radiom a koncakom neurobime nic, ostava len vymenit resp. zamenit repro za nieco lepsie (pioneer, bose .. ). Ja by som rad v najblizsej dobe dat folie na okna, cize bude prilezitost dat dole vsetky tapacire, a posachovat s repro. Ja nepotrebujem mat v aute diskoteku, ale ten zvuk je dost drsny, bud to hra nahlas a prijemne (a neda sa rozpravat) alebo po tichu a obcas clovek zacuje nieco bud z radia alebo cd . Vzadu sa to da este vyriesit subbasom do kufra do vyrezu rezervy (mal som to v OI), len vzadusediaci sa stazovali na vybracie pod zadkom a len to dunelo :( .

Ohladom pravehopredneho tapacira, asi tam bude zrada, kedze sme viaceri, co mame s nim problem. Ked to budem mat dole, pekne to pofotim a skusim to nejako prijatelne cenovo vyriesit.

PS: co sa tyka reklamacii, nuz..chce to trpezlivost ... nieje to prijemne, ale v servise su tiez len ludia a zoberte si, z kolkych sucasti sa auto sklada. (a stale som nazoru, ze s reklamaciami je skodofka na to stale dost v pohode - a to sa jej nezastavam, lem mam trosku skusenosti aj s inymi znackami, ako napr. jaguar a volvo.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Mam podobne zkusenosti, SS pro obycejneho posluchace hraje slusne. A mam taky problem s rezonujici kapsou v pravych prednich dveri. Je to taktez pouze pokud hlasitost prekracuje 20-25 stupnu. Resil jsi to nejak? Servisni oprava?

Také mi pri vyšší hlasitosti rezonují přední dveře,ale levé.Se divím,že když Škoda nabízí "celkem" drahý zvukový systém s 12 repro,nepostará se o to,aby se při vyšší hlasitosti nelinuly ze dveří různé rušivé zvuky...Zajímalo by mě co by na to řekli v servisu kdyby s tím tam někdo přijel v rámci záruky...Zkoušel to někdo? Jinak to hraje celkem fakt slušně,ale asi bych za to peníze nedal.Auto jsem kupoval jako půl roku starou předváděčku tak jsem byl vlastně mile překvapen nadstandardní výbavou audio systému :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne uz jsem to tam mel dvakrat na garanci - pokazde PP dvere. Poprve tam dali nejake vytlumovaci vyplne ovsem zapomeli poradne pridelat calouneni, takze to tam slo podruhe a pri prevzeti se zdalo OK, nicmene ted to po 14ti dnech drnci znovu, tedy PP dvere.

Sam servisak mi rikal, ze 90 procent reklamaci drncich dveri u O2 jsou PP dvere, se Sound Systemem i bez.......

Soudruzi udelali nekde chybu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nemám Sound System a ještě v záruce jsem reklamoval drnčení levých předních dveří. opravili mi to tak, že dveře sice nedrnčí ale na podlaze leželi nějaké ulámané plastové "pacičky", takže když mi začali drnčet pravé dveře už jsem to neřešil. Jinak je to slyšet jen u stojícího auta. Je ovšem divné že se výrobce nepoučil a dál vyrábí rezonijící výplně(mám auto z 5/2005).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze prej casto drnci ten plastovej konektor, viz tohle video http://s49.photobucket.com/albums/f261/GAF...nt=IMGP0155.flv

Dik, asi to bude ono, dle umisteni, presne v tomhle miste (da rozum, ze z vnejsi strany) po pritlaceni tapecu to utichne.

Asi se do toho pustim sam, uz jsem to mel 3x na garanci, pokazde je chvilku OK a postupne s casem to nabira na intenzite ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ahoj, moje zkušenosti jsou že rozdíl ve zviku je bomba každému doporučuji origo SoundSystém, ovšem mám MR2008 a už mi také začínají rezonovat pravé dveře nebo spíše něco v nich....

najdite si vo fore upravu tapacirov, tj. vystriekali sme tapacire antivibracnym sprajom a nalepili do nich molitan. Uprava za par supov, a dost to pomohlo . Proste, vrelo odporucam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky reproduktory jsou pridane v sound systemu?? A kde jsou umistene?? V sound systemu je taky navic zesilovac a jaky?? Mam O1, nemel jsem moznost vyzkouset sound system...tak me zajima jaky upravy na tom skodovka dela... ;-)

tady to je :)

post-4809-1205681039_thumb.jpg

Editováno: , autor: Nexus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Pokud sezenes nekoho sikovnyho tak se tapecy upravi, tedy zasadi do nich reproduktor! :) Ale celkove se soundsystem nevyplati, protoze to nehraje nejak moc extra, za ty prachy! Zacal bych spis vytlumenim tapecirungu, protoze to je nejslabsi misto co se muziky v OII tyka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem,že to pár lidí zlobí a do servisu s tím asi nemá cenu chodit,budou na mě koukat co si to vymýšlím a podle zkušeností co jsem tu četl,tak to stejně neodstraní.takže je lepší si to udělat sám.

je pravda,že když už to budu mít rozdělané,tak by se to trochu vylepšit mohlo:)

už tu někdo měnil origo za nějaké lepší,jaké by jsi doporučoval?dobrá kvalita za přijatelnou cenu,nepotřebu mít zase aparaturu že bych s tím vymlátil okna:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
víte prosím někdo kde je připoji stredovy reproduktor?to se vedou zvláštní káble k radiu?nebo se to připojí na basovy ?

podle mě od rádia vede k repro jen 8 vodičů.

Takže výškové a basové jsou zapojené na jeden pár. (4 dveře - 8 repro)

u SoundSystému +je to asi přes zesilovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě od rádia vede k repro jen 8 vodičů.

Takže výškové a basové jsou zapojené na jeden pár. (4 dveře - 8 repro)

u SoundSystému +je to asi přes zesilovač.

já jsem sehnal SoundSystém,ale nemám k tomu bohužel kabeláž ,tak budec nevím co s tím,kabeláž k zesilovači koupím,ale co ty dveře tam se musí koupit koplet kabeláž na SoundSystém nebo stačí natádnout nekde kable od těch středových reproduktoru?víte někdo kam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...