Přejít na obsah

SOUND SYSTEM + montáž


Doporučené příspěvky

Máš nějaký fígl na demontáž tapeců? koukal jsem na fotkách, že ti nějaké packy ulítly z tapeců..ty zelené jsou v poho, ale co ulomený kus černého nálitku přímo na tapecu?

to píše jiřík

Editováno: , autor: kvaki
Bez citace předchozího příspěvku..díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš nějaký fígl na demontáž tapeců? koukal jsem na fotkách, že ti nějaké packy ulítly z tapeců..ty zelené jsou v poho, ale co ulomený kus černého nálitku přímo na tapecu?

to píše jiřík

no musíš mít teplo a vědět kde jsou čamprdlíky je lepší tam dát ty nové starý praskaj

ten přední horní se zlomí dost často /stačí tavná pistole

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolbař: Vo FL Sound je rozdiel len zosilovači, alebo sa zmenili repro, príp. tlmenie dverí?

kvaki Tak zvuk predpokladám, že bude o niečom inom, máš dajaké foto hotových dverí?

Ja som mal tiež kúpený komplet Sound ale nakoľko som nerátal s toľkým zásahom do auta, tak som to predal a miesto toho som radšej investoval do sady Premium 3 :palec2: s novým MF trojramenným volantom (+ FL klimatronic a L&K klučky :) díki Ferdovi25 ) ale Sound bude v mojej budúcej Škodovke určite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kvaki: Tak tak..víc fotek hotového díla, pochlub se chlape..škoda, že není více fotek, jak jsi kuchal ty tapece..ty je máš kožené či lálkové? A jaký že je zvuk? :palec2:

Jinak slušná práce. K těm příchytkám..raději bych oželel, kdyby ty zelené byly slabší a ulámaly se třeba všechny a tapec držel, takhle to mají vymyšlené nic moc, je to tak na hraně, co povolí dříve.

To Rolbař: jaké tapecy jsi nakonec sehnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím, sound systém hrá podstatne vyváženejšie. Zvukový prejav je priestorovejší, reálnejší. Medzi vysokými a hlbokými tónami je ozajstná muzika. Osobne ešte doporučujem doplniť basový reproduktor(kľudne aktívny napr. Focal) do kufra, aby sa odľahčili basové repo vo dverách. Potom aj znížite riziko, že bude rezonovať niečo vo dverách. Mal som možnosť vyskúšať sound systém v Mazde 6 (Bose), alebo Opel Insignia (Infiniti). Tieto systémy rozhodne nehrali lepšie. Obidva používajú 7 repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolbař: Vo FL Sound je rozdiel len zosilovači, alebo sa zmenili repro, príp. tlmenie dverí?

kvaki Tak zvuk predpokladám, že bude o niečom inom, máš dajaké foto hotových dverí?

Ja som mal tiež kúpený komplet Sound ale nakoľko som nerátal s toľkým zásahom do auta, tak som to predal a miesto toho som radšej investoval do sady Premium 3 :palec2: s novým MF trojramenným volantom (+ FL klimatronic a L&K klučky :) díki Ferdovi25 ) ale Sound bude v mojej budúcej Škodovke určite.

rozdíl je v zesilovači a zapojení repráků u FL jsou v předních dveřích vedené repráky extra každy, takže 3x2 dráty, zadní 2x2 u předfaceliftu je to u předních 2x2 a zadek 2x2,

FL má díky tomu trošku lepší zvuk oproti předFL

a teď mě tak napadá, jak kvaki řeší problém s tím, že nemá SS v menu columbusu, jestli to neni tím, že tam dal předFL zesilovač, Columbus a Bolero jsou stavěný na FL zesík, jen RNS 510 se dávala s předFL zesíkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl je v zesilovači a zapojení repráků u FL jsou v předních dveřích vedené repráky extra každy, takže 3x2 dráty, zadní 2x2 u předfaceliftu je to u předních 2x2 a zadek 2x2,

FL má díky tomu trošku lepší zvuk oproti předFL

a teď mě tak napadá, jak kvaki řeší problém s tím, že nemá SS v menu columbusu, jestli to neni tím, že tam dal předFL zesilovač, Columbus a Bolero jsou stavěný na FL zesík, jen RNS 510 se dávala s předFL zesíkem

kvaki si asi hodí mašli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luxusní :palec2:

chtěl bych si to poslechnout, slyšel jsem SS v OII 2004 a všechno v ní drnčelo a přišlo mi, že mi to hraje bez SS líp, prostě se mi to nelíbilo....možná to bylo i tím, že nebylo vše jak má být (byla to "nultá" serie) a mělo to stream se SS, a pokud já vím tak SS se dodával s audience....

taky jsem nad tím uvažoval,ale půjdu asi do zesíku + woofer v kufru (vestavba do bočnice nebo rezervy???)

jak máš napojenej zesík, když nemá columbus RCA výstupy? je tam origo nějaký high/low adapter neba jak to je?

jinak si toho asi moc pod stromeček nedostal co, asi manželka neměla radost z toho, že si strávil celý svátky v garáži ;)

ale autí si to zaslouží,je :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luxusní :palec2:

chtěl bych si to poslechnout, slyšel jsem SS v OII 2004 a všechno v ní drnčelo a přišlo mi, že mi to hraje bez SS líp, prostě se mi to nelíbilo....možná to bylo i tím, že nebylo vše jak má být (byla to "nultá" serie) a mělo to stream se SS, a pokud já vím tak SS se dodával s audience....

taky jsem nad tím uvažoval,ale půjdu asi do zesíku + woofer v kufru (vestavba do bočnice nebo rezervy???)

jak máš napojenej zesík, když nemá columbus RCA výstupy? je tam origo nějaký high/low adapter neba jak to je?

jinak si toho asi moc pod stromeček nedostal co, asi manželka neměla radost z toho, že si strávil celý svátky v garáži ;)

ale autí si to zaslouží,je :prc:

nevim jak SShraje normálně protože sem to hnedka upravoval KDYŽ UŽ TAK ,UŽ,/bez vytlumení bych ho tam ani nedal

sound system je origo takže je to připojený místo repro + can na ovládání

měl sem ho doma už asi 3.měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...