Přejít na obsah

Chip motoru 1.9TDI 66kW


(cz)tomves

Doporučené příspěvky

to korbel86: to že tě někdo spráská ovlivňuje spousta faktoru, možná to neumíš jako on, jiné gumy, štěstí atd.

Takhle se výkon neměří. Výkon se měří na brzdě ;)

Co se týká úprav ECU určitě bych to dal komukoli kdo se tomu věnuje pořádně a umí upravit jednotlivá data dle HW, to

znamená, že umí odladit i tzv. speciály a těhle lidí je v republice velmi málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mě golf max190km kola R18-215-40 najeto 200 000km Počet majitelu já byl 5 kod motoru ALH

octavka max 210 kola R18-215 -40 najeto 260 000km Počet majitelu bracha je 2 kod motoru ALH

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar, taky uvažuju spíš o změně trysek než o čipu. :palec2: Dělal sis to sám? Je to složité? Díval jsem se že sada nebo jedna tryska vyjde na cca 1200Kč. Mám O1, 66kW, ALH. Jak se to projevilo na spotřebě.

díky za informace.

Martin_TDi

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojed a udelame chip na morave.. Je zde na foru mnoho spokojenych clenu i tech co maj 66kw u mne po chipu. 85kw zatah hned poznas a bez koure.

Chtěl bych se jen zeptat zda taky dělaté 1,8T (výměna vstřiků, turba a intercooleru) z audi TT. Dík za odpověď.

Editováno: , autor: Stasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny. mam krátce po nehodě opravenou octu,dřív sem s ní ikdy nejel byla jako bouračka koupená, ted sem se s ní měl až možnost svést ,je to motor AHF 66kw a příde mi o jak líná mrcha, vše zapojno správně akorát sou občas problémy s brzdy. měl sem možnost ject s octávkou 66kw rok 03 a nebo toledem 81kw rok00 a jsou v tom velký rozdíly,nejhorší je že mí auto je asi tak nejlínější proto mi prosím poradte co koupit, zda trisky sprint,či chip ,do sz mi mužete napsat kdyžtak i cenu chipu ,docela by mě zajímala. kouřivost mi zas tak nevadí,katík a erg ventil už nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám od víkendu taky chipana od kluků z Bohumína - TDIfuna a Indiho.

Jde o AGR 66kW najeto 180tis, original trysky

Zkušenost s jízdou:

+ "zkušební dráha" dálnice za Bohumínem stejný úsek bez čipu max 170, po 190+km/h

+ zrychlení na 4. z 80-120km/h mínus cca 3s

+ zlepšil se určitě výkon v ot 2000+, vlastně jsem poprvé poznal že má cenu motor vytočit víc jak na 3000ot

+ super zrychlení ze 120 až na 160km/h, předjíždění na dálnici výrazně bezpečnější

+ tah motoru je cítit i při sešlápnutí ve 150, dřív konec kolem 120. Samozřejmě na zlámání vazu to není ale citliví jedinci to poznají :)

+ maximálka se zlepšila ze 180 na asi 205km/h (vše dle tach, pneu 195/65-R15)

- trošku to od spodu začoudí při větším přišlápnutí, ale možná jsem si toho dřív nevšímal. Vidět je to v noci když za vámi někdo jede a svítí na zadek

- jo a ještě jedno mínus - na výkon se rychle zvyká a chcete víc a víc :)

Zkušenost se spotřebou:

- cesta Brno - Bohumín bez chiu: 5,3l/100km

- ta samá cesta ale opačně z Bohumína do Brna s chipem: 5,0l/100km a to sem testoval co to umí, max 205 :) ale pšššt, (bude to asi profilem trati je to víc z kopce)

- cesta Brno Praha / Praha Brno +/- stejná jako dřív, ale s nesrovnatelně lepší jízdou

Suma sumárum:

- spokojenost jak s chipem, tak s prací kluků a s jejich jednáním. Díky fakt šikovníci :palec2:

- nelituji a za mě určitě doporučuji. Karlos

Editováno: , autor: KarlosTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...