Přejít na obsah

Chip motoru 1.9TDI 66kW


(cz)tomves

Doporučené příspěvky

Tak nějak, kluci odpověděli za mě.

Auto nemám na závodění ale jako dopravní prostředek a myslím že cca 85 kw mi bude pro pohodovou jízdu stačit. Navíc pumpovat výkon do auta 10l starého se skoro 200k na hrbu mi nepřijde rozumný. Podvozek mám a nechám stejný, brzdy taky.

Přemýšlel jsem jestli trysky nebo chip, ale myslím že jako jednostupňová úprava je chip lepší.

Trysky řeším asi trošku alibisticky, co 5tis dávám aditiva na vyčištění palivového sys a trysek a tankuju jen Shel nebo OMW. Většinou W-Power.

Editováno: , autor: KarlosTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé, měl jsem za to že do 66KW, kde jsou ty trysky opravdu jak kapátka, je vždy lepší jít cestou jejich výměny, zvlášť při tolika km. Pokud mě paměť neklame, byl jsi to možná i ty TDIFune kdo říkal, že u těchto trysek a hromady km na hrbu hrozí propálení pístu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale klesne i normalne.Pokud se dodrzuje stejny rezim jizdy. Spotreba sedi pokud se dela chip, vse jede z realnych hodnot a presnych korekci, pokud se davaj vetsi trysky, je to uz problem a pomuze pripadna korekce nebo poupraveni v budicich..

blbý rychly dotaz, na kolik se tak nejlíp chipuje 66kw? kolik z toho jde tvým chipem dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucili byste mi chip na motor TDi kterej ma najeto 340tis km. 95% je najeto po nemeckych dalnicich, motor se zda byt v poradku olej nebere, zatah ma, 160na dalnici drzi bez problemu a zada za to kolem 6l/100km. taky by me zajimalo, jak se po cipu zmeni spotreba prave pri konstatnich 160 na dalnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucili byste mi chip na motor TDi kterej ma najeto 340tis km. 95% je najeto po nemeckych dalnicich, motor se zda byt v poradku olej nebere, zatah ma, 160na dalnici drzi bez problemu a zada za to kolem 6l/100km. taky by me zajimalo, jak se po cipu zmeni spotreba prave pri konstatnich 160 na dalnici.

Chip udelat na miru motoru,udelat ho slabsi s peknym prubehem.Jinak Jim na spotrebu odpovedel....To setreni paliva je preve tim rychlejsim dosazeni konstantni rychlosti

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkusil změřit pružné zrychlení na 4. a 5.

Dálnice u Brna, stejná trasa v obou směrech abych trochu eliminoval profil. Jel jsem sám, měřeno dle tachometru + stopky v ruce :) proto jsem nemohl změřit z 0 na 100, tam se musí řadit a na volant, stopky a fofrklacek my nezbyly ruce

- 4. kvalt 80-120km/h cca 8s (1. směr 7s, 2. směr 9s)

- 5. kvalt 80-120km/h cca 12s (1. směr 10s, 2. směr 13s)

Dost mile mě to překvapilo, měření je teda pouze orientační, klidně to může být + 1 až 2s. Na to že je to chiplé 66 myslím super :)

Prosím TDIfuna o uvěřejnění grafu, pokud ho máš (klidně z K-Poweru) na tento druh úpravy. Zajímal by mě průběh výkonu a momentu, aspoň orientačně. Hledal jsem i na www.chipforum.cz ale stejný jsem nenašel. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha ja myslel jestli jste to nahodou jen tak pro reklamu u někoho nezkoušeli.

Ale neva, ještě by jste přišli na to že je tam těch kobylek víc a zdražíte ... sranda :);)

zkusím zaapelovat na ostatní jestli nepřipíšou zrychlení z 0-100, pružné zrychlení na 4 a 5 apod

jakákoli motorizace a stupeň úprav. Když se napíše co kdo má a jak to jede určitě to mnohým napomůže v rozhodování.

Zatr a to jsem říkal že chip byla poslední úprava a víc nepotřebuju ... teď bych si k tomu dokázal představit i nějakou tu trysku :) aspoň jednu :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj lidi jsem tu nový,

chtěl bych se zeptat na Chipování 1:9TDI 66kw jestli to má vubec cenu. Koupil jsem si starší Octavii ted má najeto cca 196000 má to vůbec cenu dát do chipu? A nepokazí se na tom něco... Motor jede dobře, je až do tedka servisovaný. Nechám si od Vás poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se dobře dívám tak jsi z F-M tak to máš určitě lepší zajet do Bohumína za Indim ten ti k tvému problemu řekne vše co potřebuješ a je schopen ti to i udělat mrkni do stálých nabidek je tam telefon.Jsou ti tam udělat i chip ale hlavně ti poradí jak dál. :) čus Beru zpět zamněnil jsem PM za FM promiň

Editováno: , autor: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se dobře dívám tak jsi z F-M tak to máš určitě lepší zajet do Bohumína za Indim ten ti k tvému problemu řekne vše co potřebuješ a je schopen ti to i udělat mrkni do stálých nabidek je tam telefon.Jsou ti tam udělat i chip ale hlavně ti poradí jak dál. :) čus Beru zpět zamněnil jsem PM za FM promiň

Heh, ty seš ještě opilej ze včerejška ne? :smich:

Je tam

Registrován: Dnes, 12:59 PM
! Bydliště není nikde uvedený.

btw. Koukám, že jsi zaměřený proti Dieselpower, nechápu proč. Nebýt DP, tak dneska ani nevíš, že jdou zaměňovat trysky za větší atd.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...