Přejít na obsah

Chip motoru 1.9TDI 66kW


(cz)tomves

Doporučené příspěvky

Uvidíme. Nejdřív ale nechám dát origo soft a trysky sprint 764. A pak snad časem to upravíme. Tak by to mělo ze začátku taky klapat. Jak jsem se ale díval na Dieselpower, tak doporučujou hlavně co do kvality trysky Sprint 764 a ne Bosch 764. Indy dává výhradně Bosch, že? Tak snad nebude problém, abych tam dostal Sprint od Taliánů, co?

Dame to co si jen bude pan prat...Pokud Frat.Bosio Sprint tak jen musis dat vedet predem...Davame vpodstate Bosch a neni problem. Mezi temito vstriky(Bosch 764 a Sprint764) bych az takovej rozdil asi nehledal,krom toho ze Bosch dodava nove mezikusy mezi telem vstriku a tryskou v cene trysky.Ale kdyz chcem jit jeste vejs, tak uz jen FB Powerplus nebo Race.Takove rozmery uz Bosch nedela. ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme. Nejdřív ale nechám dát origo soft a trysky sprint 764. A pak snad časem to upravíme. Tak by to mělo ze začátku taky klapat. Jak jsem se ale díval na Dieselpower, tak doporučujou hlavně co do kvality trysky Sprint 764 a ne Bosch 764. Indy dává výhradně Bosch, že? Tak snad nebude problém, abych tam dostal Sprint od Taliánů, co?

Tak neviděl jsem, že by se trysky BOSCH podělaly, fungujou uplně stejně. Mrkni na Chipforum.cz, tam s nima jezdí víc lidí a NO problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče spotřeby to máš jedno jestli tam teď dá trysky a nebo čip.

Při udržovací jízdě se spotřeba sníží protože na rychlost kterou chceš jet se s čipem dostaneš rychlejc. Pokud budeš využívat motor na max půjde samo nahoru.

Jinak já mám AGR s tryskama 764 a ještě s čipem, prahu jezdím za 5.6-6 l/100km, Praha Bratislava s třema lidma pořád 140 tacho lehce pod 6 litrů.

Když jsem jel v létě Švédsko Finsko kde se jezdí pomalu tak nebyl problém jet pod 5 litrů. Zkrátka a dobře jsem spokojen.

Praha 6l max??????? Tak to bych chtěl vidět, když 20km jedeš hodinu a do toho se tak 50x rozjíždíš na 1st.

Kdyby si napsal kombinovaná, sem tam přes prahu, tak to beru, ale po Praze nemáš šanci, si to zpočítej, kolik je okamžitá na 1, 2 a 3st s lehounkým plynem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Praha 6l max??????? Tak to bych chtěl vidět, když 20km jedeš hodinu a do toho se tak 50x rozjíždíš na 1st.

Kdyby si napsal kombinovaná, sem tam přes prahu, tak to beru, ale po Praze nemáš šanci, si to zpočítej, kolik je okamžitá na 1, 2 a 3st s lehounkým plynem.

No já po Praze jezdim v pohodě za 5 - 5,5l, je to jen o stylu jízdy :palec2:

Jinak do budoucna taky uvažuju o chipu, jenom mám trošku strach aby to nějak neodnesl motor. Jsem viděl pár fotek destrukcí po blbym čipu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam taky 74kw pd a chtel bych cip na 100kw... uz jsem to trochu resil s tdifun, ale... jak to tady ctu o tech tryskach... no co kdybych si vymenil trysky za Sprint 764.. jdou namontovat i na PD? kolik by me to tak pomohlo?

74kw PD dat 96kw PD turbo a odladit mapy.. Ja jsem s timto nabrzdil 161 koni na brzde.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam OI s motorem AGR. Rozmyslim se zda chip nebo trysky z AHF, proste abych dosahl nejakych tech +- 80 kW. Ale spis nez o vykon mi jde o tocivy moment. Mohli byste sem nekdo umistit graf z programu KPower, kdo ma tyto upravy na voze:

1. ten kdo ma v motoru AGR trysky z 81 kW (AHF)

2. ten kdo ma v tomhle motoru chip na tech 80-85 kW.

Jde mi o to, kdyz kouknu na parametry po chipu, tak tam lze dosahnout hodnoty tociveho momentu neco kolem 270 Nm, ale jak je to v pripade tech trysek, kdyz seriova 81 kW oktavka ma tocak asi 235 Nm???

Diky moc za info, popr. za prilozene prubehy toc. momentu a vykonu z programu KPower.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to prave nechci:). Chtel bych mit auto po uprave jako je nyni, tzn. ze nezakouri. Jde mi spis jenom o ty upravy co jsem psal nahore, bud jedna nebo druha:). Dikes za info

No tak udelat softwer neco jako ma JEN a hromada clenu zde na foru co si prijely ke mne pro koniky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ano? A ked pred cipom aj po cipe jazdim s rovnakou nohou na plyne aj rychlost cca +-10 km/h tak aky je potom rozdiel? Akurat vyuzivam viac vykonu,mensia spotreba a lepsi chod motora.

Este som nepocul zeby bol niekto nespokojny. Ani s 66 kW motorom. Myslis ze ako teraz kuri motor? Tak isto. A to som chemik a nie mechanik. Ale nafta je tam ta ista. Teplota sa nezmeni ani o 20 stupnov. Jasne ked niekto zacne slapat na plyn a vyuzivat lepsi tah,tak je rozdiel v spravani sa motora...

A dat si napr cip zo 66-81 len cip,nie trysky lepsie. Potom to nie je az take prehnane namahane.Lebo hore sa spomina trysky+cip...trochu rozdiel.

Editováno: , autor: mysko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám mám octavii OI motor AHF 81kW a nevím jak nejlépe zvednout výkon jestli čipem nebo vstřikama potřebuju ten výkon hlavně na předjíždění a aby si to moc nebralo teď jezdím za 4,5-5L . Dnes se mi stalo že jsem předjížděl auto v cca 100kM/h podřadil jsem na 4 a zdálo se mi že to nějak dlouho trvalo než se to auto rozpohypovalo :) . Jednoduše řečeno potřebuju odpich. Budu vám vděčný za jakoukoliv radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...