Přejít na obsah

Volant - výběr, výměna


ceannu

Doporučené příspěvky

Host Guest_bobik
Podle mě je zase nejlepší třiramený volant s hladkou kůži...s "perforovanou" kuži ale RS se mi moc nelibí...ať už vzhledově nebo z praktického hlediska...a podle obrázku z OII RS taky nevypadá vůůbec špatně ;)

jj tu perforovanou kuzi take nemusim ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je zase nejlepší třiramený volant s hladkou kůži...s "perforovanou" kuži ale RS se mi moc nelibí...ať už vzhledově nebo z praktického hlediska...a podle obrázku z OII RS taky nevypadá vůůbec špatně  ;)

jj tu perforovanou kuzi take nemusim ;)-_-

Hmm, pravda, pravda... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je zase nejlepší třiramený volant s hladkou kůži...s "perforovanou" kuži ale RS se mi moc nelibí...ať už vzhledově nebo z praktického hlediska...a podle obrázku z OII RS taky nevypadá vůůbec špatně ;)

-_- ten hladkej mám a uplně supr, ten fejsliftovej ani ten origo se mi nelíbí!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne volant z OII RS, vypada nejlepe ze vsech, super se drzi a perforace je vynikajici, pusobi takovym zrdsnujicim dojmem z hlediska pohmatu. Sice je volant i castecne neperforovany 10 hodin az 14 hodin, coz mne trochu vadi, ale jinak je vynikajici. Fakt, kdo ho nevyzkousel, tak tomu bych to pral, jizda a komfort ziska nove dimenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne volant z OII RS, vypada nejlepe ze vsech, super se drzi a perforace je vynikajici, pusobi takovym zrdsnujicim dojmem z hlediska pohmatu. Sice je volant i castecne neperforovany 10 hodin az 14 hodin, coz mne trochu vadi, ale jinak je vynikajici. Fakt, kdo ho nevyzkousel, tak tomu bych to pral, jizda a komfort ziska nove dimenze.

Nech toho, musis me nutit zase tahat prachy z penezenky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Hosi chcem na mojej fabujke vymenit volant za nieco ineho, elegantnejsieho paci sa mi faceliftovy volant...Podari sa mi ho tam dostat?

Poprosil by som nejake napady....ak ste nieco postrehly a tak.

Chcem sa popytat na pripadne problemy ktore mozu nastat pri montazi noveho volantu napr. ci sa nestane nieco s bagom a tak?

Moj volant:

vlocka4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...