Přejít na obsah

Volant - výběr, výměna


ceannu

Doporučené příspěvky

a co si vy, Kefalin, predstavujete pod pojmom "sáhnout" ??

nejako prerobit, vymenit ?

Tak tam je jenom jeden malej svazek kabliku. A airbag má pořád stejný konektor tak neni problém svazecky prohodit. Já jsem to musel taky udělat a neni natom nic tezkeho to by prohodilo i petilety dite.

Vyjde to kolem tech 5000, ale je to dobra ivestice. Já osobně nesnáším ty gumový volanty.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stenly: k sehnani bude ještě dlouho jako třiramenak z OIRS,FRS . Dokonce de sehnat lahudka z VW kde je koženej se dřevem jen se změní znak na bagu škoda jesi de sehant a když ne tak celej bag ale stoji to za to mit tenhle volant :-P

Ja si myslim že mne bude stačiť až nad mieru tem klasicky z OIIRS... . :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
jj myslim, ze volant z octavky je o 1 palec vetsi. Kamos ho proto daval do juniora bez posilovaca aby se mu lip tocilo ;)

Jeste dotaz, jsem schopnej napasovat MF volant z OC II do fabky clasik 2002? Jde mi o tisicihran, elektriku si prekopu

MF volant z O2 pasuje bez úprav na fábku. Airbag je stejnej s bagem fabia facelift.

Zapojení elektriky je už jiná a složitější věc. lol:plol Ale mě od soboty funguje!!! lol:plol

post-2988-1204219247_thumb.jpg

post-2988-1204219255_thumb.jpg

post-2988-1204219265_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, nechce se mi kvůli tomu zakládat nové téma tak píšu sem..mám fabii předface a sehnaný kožený volant i bag na face, nicméně to nedokážu sám nasadit ve smyslu úpravy výše zmíněných konektorů. Chtěl sem se zeptat, jestli by to někdo za patřičný obolos nebyl ochoten provést...přijet kamkolivěk samozřejmě np...díky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...