Přejít na obsah

Zederlock


Dawson_1

Doporučené příspěvky

Ahoj. Som tu novy a na svoju octavku iba cakam. Niekedy koncom januara alebo zaciatkom februara bude doma. No nic, dockam sa, dufam. Mam otazocku. Mate niekto skusenosti so Zederlockom? Ako je to u noveho vozu, stratim zaruku alebo nie? Vopred dakujem za info. Ked bude doma, tak pridam par fotiek, teda ak to zvladnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte! Tak uz mam svoju oktavinku doma i so Zederom. Ked som auto kupoval, povedali mi, ze pridem o zaruku na veci, s ktorymi sa manipulovalo pri montazi. A ked budem chodit servisovat ku predajcovi, tak udajne to bude ok. Je pravda, ze si treba zvyknut na to zamykanie, ale co je horsie aspon pre mna, musim si zvyknut vytocit kolesa este pred zhasnutim motoru :rolleyes: Inac musim znovu startovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 let později...
On 10/4/2011 at 9:19 PM, Sniper_2003 said:

Nechci tě strašit, ale pokud to budou chtít ukrást, tak to ukradnou i s tebou v autě. Nejlepší je dobrá pojistka na krádež, nebo nasranej Dobrman. JInak tady máš

na jedno video. Myslím, že tě bude asi zajímat. ;)

 

Jak píší tady ostatní.. to video je FAKE. Nejde to, nedostali se mi při rozbití okénka s tím odjet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/12/2018 at 6:37 PM, Jan789 said:

Přemýšlím o zabezpečení ZederLock, můžu se někdo podělit o zkušenosti? :) 

čau,Mám s tím samé pozitivní zkušenosti, kvalitní výrobek, fajn cena a neukradli mi ho při pokusu... Kdyby tě zajímalo více, klidně se zeptej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Dutch_CZ napsal:

Známý má na BMW...prý je to to nejbezpečnější....no mě by se na tom nelíbil ten zámek, který trčí od volantové tyče docela dost dovnitř a potom ten obr klíč, který sebou furt nosí

 

 

Tak ten zámek ničemu nevadí, zamčeš to a jdeš si po svém když odtsavíš auto. Obr klíč k tomu je na nic, ale na druhou stranu za tu bezpečnost to stojí a ještě máš slevu na HAV proti odcizení.

Editováno: , autor: Jan789
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky. Je to holt otázka preference každého. Šance, že ukradnou auto zrovna tobě je mizivá, šance že ti ho ukradnou i s normálním Contructem, který nikde nepřekáží, je už skoro nulová a dobrou pojistku potřebuješ tak jako tak. A i s tímto výmyslem se šance nesníží na nulu. Téměř jakýkoliv zámek na světě se dá i bez klíče odemknout, jen to může trvat dlouho a borci co to umí se obvykle nevěnují krádežím aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/15/2018 at 9:01 PM, mike_k said:

Mě taky. Je to holt otázka preference každého. Šance, že ukradnou auto zrovna tobě je mizivá, šance že ti ho ukradnou i s normálním Contructem, který nikde nepřekáží, je už skoro nulová a dobrou pojistku potřebuješ tak jako tak. A i s tímto výmyslem se šance nesníží na nulu. Téměř jakýkoliv zámek na světě se dá i bez klíče odemknout, jen to může trvat dlouho a borci co to umí se obvykle nevěnují krádežím aut.

 

 

Určitě, otázka preference každého člověka, jakou má potřebu, já potřebuji co nejlepší zabezpečení, kvůli takové té jistotě, protože jsem až moc opatrný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2010 na 19:06, zany2709 napsal:

nazdarek mam zeder na mojej OII a je to super vec,odporucam!So zarukou neviem,dostal som certifikat a funguje to bezproblemove,len si treba zvyknut na zamykanie trosku,ale to zistis ak si poriadis zeder....Podla mna je to zatial najucinnejsi zabezpecovaci system.

Zany2709 moc nechápu tvoji otázku, ale na https://www.zeder.cz/ si necháš nainstalovat zabezpečovací systém a máš na něj záruku 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...