Přejít na obsah

Favorit skapává a elektrika si dělá co chce


tukanisko

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi

Mam Favorita 135 ,rv.1992,43kw

Vcera jsem dojel a vše normálně fungovalo.Ráno jsem otočil klíčkem,

a nerožla se žádná kontrolka ale nastartoval jsem,rozjel se světla svítí v pohodě

ale neukazuje teplotu ani stav paliva.(tachometr a otackomer v pořádku)

Tak jsem dojel na nejbližší křižovatku a zjistil že nejde ani levý ani pravý blinkr.:(

Vrátil jsem se domů a auto skapalo...Potom už skapalo při každem nastartovani

ale když jsem drzel na plyn tak motor funguje.Pak jsem prisel na to ze kdyz startuji,

tak bliká kontrolka rucni brzdy(čidlo jsem odpojil už dávno).Poslední věc- když nastartuji

tak naměřím na altíku 11Voltu ale když pořádně prošlápnu,má 14Voltu..A kontrolka

dobíjení svíti furt..Auto stálo u pole(možná překousala mys nejake draty nevim)

Pokud už se to někomu stalo nebo by věděl jak pomoct budu rád.

Díky všem kdo přispěje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ti nefunguje ukazovatel nadrze, ani vody, tak je chyba v poistke. Preto ti to aj po nastartovani skape, lebo volnobezne elektromagneticka cievka nema elektriku. Vyskusaj este pozriet ukostrenie motora... Viac neviem.. Ale mne raz odisla poistka a tiez mi nesla ziadna kontrolka.. Vela zdaru..

Editováno: , autor: Adam Belan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mno pekne, kebyže maš riadiacu jednotku tak by som ti vedel poradiť ... to sa mi stalo na Fábii, ale tak zas mne blikali všetky kontrolky na palubnej doske... takže asiik taak .. ale skús prekontrolovať, všetky káble ku ktorým sa dostaneš, a tie čo idú k rozdelovaču, a do budíkov... určite tam bude len niekde skrat .. ale veľký problem je.. aby si to našiel .. a poistky maš všetky dobre ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...