Přejít na obsah

HHC a TPM


chipmen

Doporučené příspěvky

Uvažoval už někdo o "dodělání" těchto dvou funkcí? Myslím tím vozy OII MR2008 a výše které snad až na primu mají všechny stejný ESP/ABS blok. Podle všeho by mělo stačit natáhnout jeden kabel z jednotky a spinač a jinak je to jen o nastavení ABS? No je zimní sezóna tak roupava už nevím co bych vymyslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Asi to budu zkouset, ale az na jare, mam pripravenej vetsi package na vymenu, tak to vyzkousim a dam vedet pripadne popisu postup. Kodovani bude podle me stejne, protoze ja u MR09 mam porad abs modul verze 6 (stejny jako OII s ESP). akorat ze prave pro to HHC jsem kodovani nikde nenasel. Ten zbytek uz jsem nasel v casti podvozek.

Jinak v tom vetsim package bude vymena centralni jednotky+ nutnosti prestaveb dalsich jednotek se zmenou vybavy, bude z toho clanecek free, ale az tak v breznu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Funkci TPM podporuji vsechny jednotky ABS, nebo jsou nektere ktere to nezvladnou? Vypada to podle popisu ze na tom nic neni, tak bych se do toho take mozna pustil lol (za predpokladu ze mi to budou jednotky podporovat)

Nemuze prosim nekdo sem dat schema zapojeni TPM nebo mi ho popripade poslat na y-mejl DRYVER@centrum.cz jestli ho tu nechcete vystavovat...

Dekuji mockrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej pockej - co tam mam zkusit nakodovat? 16384 ?? nebo 641 ????? Po nakodovani by se mel robrazit jaky symbol? - Vzivote jsem ho nevidel, tak nevim co mam cekat... A pokud se mi neco zobrazi, tak to jednotka podporuje a pokud se nic nerozsviti, tak to jednotka nepodporuje???

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud bych chctel dodelat HHC tak asi musim mit ESP co ?? Jednotka ABS ktera neumi ESP, tak ai neumi ani HHC?? Nebo to s tim nema nic spolecneho??

Nicmene nenasla by se nejaka dobra duše, ktera by mi poslal schema zapojeni toho TPM do O II.

Jestli nechcete davat odkaz sem, tak prosim o zaslani na y-mejl DRYVER@centrum.cz Dekuji mockrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem to našel.. nemá se nic nastavovat.. je to pouze pro kontrolu.. podívám se co se mi načetlo na mém autě.. dám vědět..

031,0,Tire Pressure Monitoring (TPMS) IV

; 0 = Nothing Learned

; 1 = Only 1st Threshold powered

; 2 = Only 2nd Threshold powered

; 3 = Only 1st Threshold rolling

; 4 = Only 2nd Threshold rolling

; 5 = 1st Threshold powered and rolling

; 6 = 1st Threshold powered and 2nd Threshold rolling

; 7 = 2nd Threshold powered and 1st Threshold rolling

; 8 = 2nd Threshold powered and rolling (Optimal)

031,1,Speed Ranges I

; 5?xxx = Speed Range 1 ( 15 - 70 km/h)

; 5x?xx = Speed Range 2 ( 70 - 100 km/h)

; 5xx?x = Speed Range 3 (100 - 130 km/h)

; 5xxx? = Speed Range 4 (130 - 160 km/h)

031,2,Speed Ranges II

; 5?xxx = Speed Range 5 (160 - 190 km/h)

; 5x?xx = Speed Range 6 (190 - 220 km/h)

; 5xx?x = Speed Range 7 (220 - 250 km/h)

031,3,Curve/Wheel,Recognition

; 5?x00 = Curve Recognition (0 = No Curve / 1 = Left or Right Curve learned / 2 = Complete Curve learned)

; 5x?00 = Wheel Recognition (0 = inactive / 1 = activ)

Optimal would be:

031 Field 1 = 58888

031 Field 2 = 58880

031 Field 3 = 52100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...