Přejít na obsah

PARROT CK 3000


Doporučené příspěvky

Chlapi nieje tu nejaký macher cez bluetooth handsfree sady? Mám v aute PARROT CK3000 a mobil Sony Ericsson C510. Spárovanie nebol problém ani hovory ale neviem sa dostať do menu.

Podľa návodu by malo byť zrejme v "Nastavenie-pripojenia-príslušenstvo".

Problém je že ponuka "príslušenstvo" je neaktívna aj ked je mobil zpárovaný a pripojený.

Napadajú ma len dve veci:

1- Pred tým som mal uložený v pamäti iný mobil ktorý som predal a môj terajší je teda na druhom mieste.(ponúka nastavenia v menu len pre prvý uložený mobil?)

2- V návode som nenašiel postup na tento konkrétny mobil tým pádom nie je kompatibilný ale pri tom synchronizácia bola v pohode a telefonovať sa cez neho tiež dá.(môj mobil som našiel až v návode na PARROT CK3000 EVOLUTION)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualizácia:

Zobral som svoj predošlí mobil a ani v ňom nie je ponuka príslušenstvo aktívna.

Podarila sa mi však iná vec, nejako som sa precvakal ku nahratiu klučových slov (napr. telefonovať, zavesiť a pod.), zmene hlasitosti a jazyku tak si myslím že sa dá v menu pohybovať aj kombináciou tlačitok v určitom poradí na ovládacom paneli Parrotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes telefon se ovládat nedá, pouze jak píšeš přes ty hlasový povely nebo přes kolečko. Jednotlivé položky menu ti to pak říká.

A ako presne?

Ked som to kolečko stlačil, menil som jazyk a keď som ho pootočil do prava (aj to som ho musel nejako naklopiť do prava a pritlačit kým som nepočul pukať zúbky vnútry)tak mi ponúklo iba nahratie keywords ako "telefonovať, položiť, do práce, domov" ale do phonebooku v ktorom by som si priradil hlasové mená ku kontaktom som sa nevedel dostať.

Editováno: , autor: Michal25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi si jistý, že s C510 to má fungovat? V manuálu mezi podporovanými telefony není.

Viem že nieje v manuále ale skúšal som to s K530i (a tá predsa tiež nie je v manuále) a podarilo sa mi uložit jeden hlasový kontakt ale neviem ako, náhodou som niečo stlačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je po probléme.

Napisal som do parrotu a keď som chlapíkovi opísal ako to vyzerá povedal mi že mám CK3000 Evolution (ten čo mi predal auto zabudol povedať to čarovné slovíčko na záver) tak som stiahol druhý návod a všetko už šlape. Najviac sa mi pači hlasové vytáčanie, človek už nemusí ani pohnúť prstom,funguje celkom spolahlivo ale zatial ho testujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...