Přejít na obsah

Zadní sklo


HanyZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak dnes jsem nastartoval, ujel 2 KM a rána jako prase. Zadní sklo prasklo a vysypalo se. Oprava bez dokladu za 4500 Kč. Přijel jsem do servisu a tam vedle mě octavka stejné výroby a stejný problém. Má někdo podobné zkušenosti ? Co říkáte na cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial viem tak to bolo znama choroba O1 do r.v. 1998, aj otcovi sa takto vysypalo okno, predpokladam ze si mal zapnute aj vyhrievanie zadneho okna. Boli tam nejake mikrobublinky v tom skle, teraz s novym sklom sa ti to uz nestane. Cenu neviem posudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s těma dveřma jsi měl štěstí, na moji metlu by to asi bylo složitější a časová tíseň .. no špatný čas a místo :)

co se týče toho vyhřívání, taky se teď budu bát zapínat vyhřívání...

ale dali mi nové sklo už bez lišt, které se dává na nové octy a prý je v pohodě a nemusím mít starost.. co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže kdybych se zapoměl, sklo bylo namrznuté, tak můžu s klidným svědomím to vyhřívání zapnout ?:)

sklo je předpokládám lepené, v 11 nalepili a v 15:30 jsem mohl jet, jen okna jsem při zavírání měl mít otevřené kvůli přetlaku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vítej v klubu :worthy ... miulý rok touto dobou mi prdlo taky.... byly venku klády jak prase a pak najednou obleva + do toho pražilo slunko.... pak to prdlo.... pravděpodobně teplem lehce pracuje karoserie a pak to šlo samo...samozřejmě asi vada skla... nebo nepružné lepidlo...těžko říct....ale sklo mě stálo 1500,- a 500,- práce...jinak vyhřívám jak vzteklej - od toho ho mám...

tady fota: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...4961&st=325

post-13704-1263130594_thumb.jpg

Editováno: , autor: Fire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak je napsáno výše, v člověku to zůstane a má strach zapnout to vyhřívání, když se mi to stalo zrovna při tom ...

přihodím taky trošku do mlýna...foto prasklého skla, nové jsem zatím nenafotil. Ale mám strach teď i zavřít kufr :) Je to fakt nepříjemné.

V servise mi říkal, že za týden tady v Karviné vyměnil těch zadních skel na octávkách asi 7 a všechny 97 rok výroby. No masakr.

A teď slibované foto:

img0015an.jpg

img0014av.jpg

Editováno: , autor: HanyZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Chlapy bouchne to kdyz mate ze vnitr mrte orosene sklo a zapnete vyhrivani - nastane prechodak u tech napajecich konektoru na skle.

Ta pecka provede ze se rozesipe cele sklo - nema folii.

post-3876-1263146182_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak když si čtu tohle téma tak začínám mít bobky.... ;)

topím vyhříváním jak mourovatej,téměř pokaždy ho zapomenu vypnout i když je už okno do sucha čistý.

zeptám v případě rupnutí dala by se na to uplatnit pojistka,když mám připojištěný skla,.......?

Pokud máš připojištěný skla, tak na to tu pojistku uplatnit můžeš ;)

Jinak já taky vyhřívám, když mám zamrzlý nebo zamlžený sklo a zatím se nic nestalo. Mám tam pořád origo sklo z 98 roku a zatím pořád v pohodě a pokud to někdy praskne, tak to půjdu na pojistku vyměnit a bude... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...