Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

tam na té octávce,je pružina nebo nějaký elastomer,zdá se,jestli je to elastomer,tak takový je ve vidlicách na jízdních kolech.Budu zhánět pružinu,tohle si musím udělat.Musím hlavně vyzkoušet od jaké pozice se to už zvedá,moc se mně nezdá,že by ty pružiny nějak ten začátek zrychlily.Jestli tam nejsou jiný vzpěry. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to zkoušel,jak se ty dveře začnou samy otvírat a začaly až bylo sklo skoro vodorovně a na plynovkách byla mezera tak 7-8cm.Při jiné teplotě to je jinak,ale zkusím se podívat do jízdních kol na ty elastomery popř pružiny jaký mají výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže s katalogu tej firmy som vyčital toto:

Vonkajši priemer: 20mm

Vnutorny priemer: 10mm

Dlžka: 32mm

Tuhosť: 45N/mm

potom tam su ešte hodnoty od 360N po 570N - čiže to je celkova tuhosť abo čo ? asi ano, podla toho kolko je stlačena v mm, podla toho to vychadza...

Editováno: , autor: Napster050
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani a ako to tam dostaneme ?? :palec2: :palec2: inac šleha to bude ked sa to niekomu otvori pocas jazdy ako mne minule kufor , ... poriadne zavrety :) L0L sice si len poskocil ale :)

este odkaz pre vas ktora spolocnost to v CR dodava http://www.penta-edm.cz/

SZ8010. 20 x 032

http://www.steinelnormalien.de/

dalej som sa nedopatral :)

Editováno: , autor: muchapuk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ uz jsem tam psal a koncem roku delali velkou objednavku...Cena cca 10 EUR bez postovneho... Zkusil jsem psat primo organizatorovi, ktery to objednaval, takze doufam ze se ozve... Kdyztak dam echo a muzem udelat hromadnou objednavku, co vy na to? Vsechno je zatim ve hvezdach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, musim priznat, ze mna to tiez zaujalo. No rozmyslam nad tym, ci to v konecnom dosledku nema viac nevyhod ako vyhod. Z mojej strany:

+ efekt

+ pohodlnost otvarania

- zivotnost / mechanicke poskodenie plynovych vzpier a pantov

- zatvaranie kufra - ten je casto spinavy. momentalne staci potiahnut sa snurku a zavrie sa to samo.. potom bude nutne na kufor vzdy tlacit

- riziko poskodenia kufra - ked sa clovek pozabudne, moze mu to ustrelit hore a narazit do niecoho nad/za nim

Zabudol som na nieco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...