Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

S barvou si zas tak jisty nejsem... Podle mne barvy rozlisuji zatizeni pruziny...

marcush: musi se ta pruzina jeste nejak prichytit aby nelitala nohoru a dolu a bude ok... tedy doufam...

EDIT: SZ 8010 (fabie) jsou zelené, SZ 8020 (OII) modré - z ofiko zdroje

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se to líbí taky. Myslím si, že je to velmi praktické, člověk si aspoň neušpiní ruce a taky je to efektní ;)

Takže bude-li hromadná objednávka a bude to za rozumný peníze, tak se přidám.

No praveze sa uspinis ovela viac. Pre otvorenie momentalne staci potiahnut nad SPZ zlahka jednym, dvoma prstami... S pruzinami budes musiet na zatvorenie pouzit pravdepodobne tlak celej dlane a na ploche, ktora je ovela spinavsia ako priestor nad SPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ať si to někdo udělá a pak nás může pozvat, ať si s tim u něho zkusíme třísknout :doh

Foromen: tobě to na R nepude a to jen kvůli tomu, že to je R, kdyby jsi měl FII v combiku jako já, tak by ti to možná šlo a navíc nemusíš mít všechno co chci já :specool::p:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...