Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

Takze dneska jsem to hodil jak na OII tak i na FIIC... Prvni poznatky - OII absolutne bez problemu (snad dodam video) a u FII to je trochu s problemy - mozna ze je zima a vzpery jsou ztuhle ????

Jen rikam narovinu ze OII ma pruziny o dost delsi a tim padem i trasa napnuti pruziny je delsi...

Zatim jsem ve fazi testovani :unsure:

PS: dale jak jsem vyporozoval je rozdil v ulozeni vzper u FII je kolmejsi nez u OII

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli na Rooma, tak tam to jeste nema nikdo vyzkouseny... Jestli na FII tak mam jedny pruziny navic - koupil jsem si je na zelenaka, ale tam budu muset dat i nove vzpery, takze to budu resit az na jare a to si kdyztak koupim dalsi, kdyz to mam pobliz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dneska jsem to hodil jak na OII tak i na FIIC... Prvni poznatky - OII absolutne bez problemu (snad dodam video) a u FII to je trochu s problemy - mozna ze je zima a vzpery jsou ztuhle ????

Jen rikam narovinu ze OII ma pruziny o dost delsi a tim padem i trasa napnuti pruziny je delsi...

Zatim jsem ve fazi testovani :unsure:

PS: dale jak jsem vyporozoval je rozdil v ulozeni vzper u FII je kolmejsi nez u OII

A nezkusil jsi ty pružiny z té OII hodit do fábky? Šlo by to? Vlezou tam?

Jinač na FI combi to nefunguje :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woody: pruzina z OII je moc dlouha... Muselo by se pouzit stejne vyrobni cislo (asi), ale mel bych celkem obavy, ze to utrhne ty plastove drzaky... Ono to podle mne bude fungovat az bude tepleji... Kolega dneska rano OII taky uz neotevrel (ztuhle pisty)....

Jen pro info - rozdil mezi zelenou a modrou pruzinou stejneho vyrobniho cisla, je v sile.. Zelena ma cca 473N a modra cca 817N coz je temer dvojnasobek!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...