Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

mal som Vam tu čo ukazať... teraz to chce každy :D

Inak nechapem prečo sa tu každy pyta ake pružiny tam idu, ked snad na každej stranke to je napisane...

Na facelifte to funguje tiež ?? nezmenily vzpery alebo čosi ine ?? Všimol som si že dosť šetria... už je to len take obyčajne plastove, aj tie bočne "kryty" na blatniky v kufry su už len obyč plast... ja tam mam ešte aspon kusok nejakeho koberca na "oživenie" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce na 5min. funguje 100 %.viz foto video.Velké díky Evers za info.

Btw.:ztište audio řvou u toho zprávy z radia sory bylo to natočeno na rychlo

No a jaké jsi dal pružiny? Já jsem kolegovi z práce dal na Fab II Combi předface zelené z Penty a neotevře. Na Fab II krátké mojí sestry zelené fungují bezvadně už dlouhou dobu asi od vzniku tohoto vlákna.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jaké jsi dal pružiny? Já jsem kolegovi z práce dal na Fab II Combi předface zelené z Penty a neotevře. Na Fab II krátké mojí sestry zelené fungují bezvadně už dlouhou dobu asi od vzniku tohoto vlákna.

Já jsem dal taky z penty SZ8010 nevím tet ten rozměr z hlavy je to tady někde napsané.funguje to uplně v poho zadné upravy nebo tak nevím proč to na FII C nefakčí ale víc lidem to nejde myslel jsem si ze ty dveře jsou stejne tak asi ne e .Fakt nevím jak poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si mysle že ty máš Combi ,ale jak se teď pořádně dívám tak máš krátkou. Fab II combi má totiž jiné páté dveře a větší sklo na pátých dveřích a tím jsou těžší a proto to nefunguje.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Typ je SZ 8020.25x032 - až teď jsem si všiml, že jsou nakonec ve vnějším průměru 25mm a ne 20mm. Mám k tomu papír o nákupu z 15.4., kdyby to někdo chtěl na DPH nebo do nákladů. Cena je 245Kč, můžeme se domluvit tak, že při platbě předem to bude včetně poštovného. Kdyžtak přes SZ.

Ahoj, su tie pruziny este aktualne? Myslis, ze budu fungovat na Octaviu III sedan ?

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tohle a podobne tema v sekci O2 jsem precetl snad cele, ale nenasel jsem odpoved na to, jakou pruzinu pouzit na Octavii 2 Combi, aby nezpusobovala nadzvedavani vika v zavrenem stavu. Nekdo pise, ze viko pruziny nenadzvedavaj, jinemu viko nelicuje uz po par minutach. Existuje jednoznacna odpoved?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou pružinu myslím nenajdeš.

Prostě silou jakékoli přidané pružiny (která zároveň funkčně otevírá) dojde k naporužení pantů dveří - nevím jak moc na kombi, ale u mne na liftu se to projeví cca 2mm mezerou mezi střechou a horní hranou skla (těsnící gumou). Ale nezoufej - je to vratný jev, aspoň mně se po dvou měsících po demontáži pružin dveře / pantyy srovnaly zpátky.

takže mám už od jara na liftu vzpěry 500N + modré Penta pérka, 2mm posunuté vrata a vše funguje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej hej moze byt ze sa to neotvori skrz to ze to je stuhnute :)

Tak tak , jde taky o to jak casto otevíráš kufr... Všimnul sem si že v jeden moment kdy jsem neotevřel kufr asi 3 týdny byly pérka pěkně líné :). Chce to čas od času i na prázdno otevřít ať nejsou prušiny pořád ztlačené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...