Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

mam je na octavii II F combi uz pres rok si se 4ma kamosema a zadny problem, kupoval sem nejake original z nemecka modre.. jen v zime to moc nefunguje kdyz mrzne ale to je jasny, ale jinak v teple super a zadny poskozeni jak tu nekdo psal, asi kombi nepotrebuje tak silne aby vyvyjeli velky tlak

Editováno: , autor: sumachr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

tak jsem na svoji Octavii 2 combi namontoval pružiny sz 8020.16x51 (modré), přidal podložky (nad i pod pružinu). Montáž během 5 minut, výsledek super. Při zavírání kufru skoro žádný odpor pružin, takže se nemusíte bát že to jde těžce zavírat.

Ještě dodám kontakt na prodejce:

PENTA trading s.r.o.

Michelská 9/9, 140 00 Praha 4

Kontaktoval jsem e-mailem paní Soňu Nesvadbovou, a za tři dny jsem měl pružiny doma na dobírku (cena i s poštovným 366 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam je na octavii II F combi uz pres rok si se 4ma kamosema a zadny problem, kupoval sem nejake original z nemecka modre.. jen v zime to moc nefunguje kdyz mrzne ale to je jasny, ale jinak v teple super a zadny poskozeni jak tu nekdo psal, asi kombi nepotrebuje tak silne aby vyvyjeli velky tlak

...no na Fabii 2 combi to tak nieje tam sa tie plechy ohýbajú... mal som tam tie modré pružiny a nerobilo to dobrotu...na O2 je to uchytenie možno nejak ináč konštrukčne riešené a je to tam pevnejšie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, procetl sem cele vlakno a nejak sem nenarazil na zkusenosti s FI Hatch.. Tak se ptam jestli ma nekdo nejake zkusenosti nebo poznatky.. ? Ja sem ted provedl male mereni a pruzina by musela mit ve stlacenem stavu max 15mm a vzpera by musela povyjet o tolik aby na pistnici bylo cca 5cm aby se dvere samy otevreli.. Samozrejme moje vzpery uz asi nejsou v nejlepsim stavu takze u novych by mozna bylo potreba min.

Muzete mi nekdo hodit info kolik ma ta zelena pruzina ve stlacenem stavu a kolik ma normalne ? Diky moc. Pokud sem to v topicu prehledl tak se moc omlouvam za spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

LIdi, je pěkné, když napíšete že Vám to funguje. Někteří tady mají F někteří O a už se v tom ztrácím a ne každý má auto v popisu . Prošel jsem celou diskuzi, dnes jsem v Pentě objednal Zelené 8010 25x25 , ale teď myslím, že asi blbě.

Ťem co o tom uvažují, by pomohlo, kdyby jste svůj pokus omyl upřesnili.

Třeba:

FII C 2 roky stará, Modré, 25x25 nefungují

FII Zelené 25x32 fungují

a pod.

Je pěkné, když tady dáte video, jak Vám to funguje, ale nevíme s jakou pružinou Vám to funguje.

Jinak už teda fkt nevím, co koupit na FII Combi r.v.2010 :kol-26: a v Pentě se bohužel na každý typ čeká týden, protože objednávjí ve čtvrtek a chodí jim to v úterý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FII Combi 2010 zkoušeno venku cca 0°C a po třech hodinách stání v podzemní garáži cca 10°C

zelené 8010 25x025 trošku cuknou, ale nepomohly by ani v létě

modré 8020 25x032 odskočí, ale ne dost na to, aby to vzpěry zvedly nahoru. Jinak, montáž vcelku jednoduchá, otázka několika málo minut. Zvládl jsem to na parkovišti v nákupním centru.

Teď je raději vyhodím, ať v zimě zbytečně nezatěžuji vzpěry a zkusím je nasadit , až se oteplí. Snad 2 leté vzpěry nemá smysl měnit. Že to nefunguje, přisuzuji zimě.

Jěště mě napadá, vzpěry z FI Combi jsou rozměrově totožné, nebo jsou jiné? Jednička Fábie má těžší dveře, tak by měla mít silnější vzpěry. Že bych se po nich poohlídnul po nějakém vrakovišti, kdyby se tam vešly.

Editováno: , autor: pcnatko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...