Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám Rapida a automatické otvírání kufru se mi také líbí. Proto se chci zeptat jestli to někdo má na OII liftu. Dle mého názoru by to mělo být stejné. Dneska jsem pročetl celé téma, ale četl jsem že to měli jen na kombících. Má teda někdo zkušenost s liftbekem? Popřípadě napište jaké pružiny. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

napsal jsem toho dost, ale pochopitelně do tématu o Octavii:

http://forum.skodahome.cz/topic/87206-kufr-a-jeho-komplet-otvirani-na-dalku/page-2#entry1373445

Mám tam postupně několik příspěvků, o pár příspěvků zpět jsem dal i katalog pružin.

 

Po několika letech jen doplním, že je vše v pořádku, ale chtělo by to víc posílit vzpěry. Funguje mi to až tak od +15 stupňů.

Rozhodně nedávej silnější pruřiny, nebo si odtáhneš panty. Po letech ale žádné problémy nepřibyly.

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Silnější myslíš jako s velkou silou, nebo aby nebyli delší než je mezera při zavřeném stavu?. Já to měřil a při zavřeném stavu tam je mezera 48mm a poptával jsem SZ8030.20x064, kde je délka při stlačeném stavu 39mm. Sice teď vzpěry začnou kufr zvedat až 88mm (měřená vzdálenost na vzpěře), ale myslím si že by ta síla mohla stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Zdravím všichni, vím že přiložený odkaz patří ke Škoda Octavia II Combi ale zajímalo by mě zda to už někdo nezkoušel na naše FABIA II. Tam by to přeci jí také mohlo. Díky moc vše za odpovědi a rady. 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-octavia-05-automaticke-otevirani-patych-dveri-id:9361.eshop


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, nápad super, chci!!! Ale Houstone, máme problém, nemám dálkový centrál :D Dokáže mi ho nějaká firma nebo šikovný mechanik dodělat? Centrál klasický na klíč mám, ale ne ten dálkový. vím, že na odemknutí auta to jde bez problému, ale dokážou udělat i ten kufr?? Díky za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...