Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

<!--quoteo(post=1348028:date=8.2.2010, 15:34 :name=bojler)--><div class='quotetop'>QUOTE(bojler @ 8.2.2010, 15:34 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=1348028"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Kolik máte u FII a FIIC volného prostoru na tyčce vzpěry v zavřeném stavu?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Kdýž daš ještě podložky tak těch 32mm je akorát.

opravdu nikdo nevíte kolik je tam mm - rozhodl jsem se testovat, tak ať vím, do čeho du.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera sem se s tim snažil poprat, že to změřim. Poradíte mi někdo jak ?? Když zavřu kufr jsou vzpěry schovany ve žlábku karoserie.

Jinak uplně to neotvíralo , takže jsem tam včera nacpal podložku viz manuál - a šlape to teď jak švejcaráky :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval sem se, že už pružiny máš. Mně jde o to, jaká část zůstává na té menší stříbrné tyčce vzpěry zašpiněná, tzn. nezasune se. Jestli tam už máš pružinu, tak to asi moc dobře poznat nepude.

Jde mě o to, jestli se prostor pro namontování pružin u FII a R nějak zásadně liší. V návodech jsou doporučované pružiny v roztaženém tvaru tuším 32mm, já mám volnýho místa kolem 15mm. Tzn. jestli je takovejdle výchozí stav i u FII a nebo budu muset zkusit kratší a tužší pružiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sou dveře otevřený, je nahoře upevněná trubka a z ní leze stříbrná trubka menší, zasunujou se do sebe. To myslím. No a mně jde o to, o kolik přesahuje ta stříbrná tu černou v zavřeným stavu. Já to poznám i bez kaskadérování, protože část, která se nezasunuje je zaprasená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu nikdo nevíte kolik je tam mm - rozhodl jsem se testovat, tak ať vím, do čeho du.

bojler: šel jsem kvůli Tobě do garáže,a podle stop které to zanechává na tyčce tam je 18,3 až 18,5mm. Je to poměrně dobře vidět.A to mám 2 dioptrie.

Editováno: , autor: miwal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evers a pešír: já mám tu vnitřní sříbrnou jako tady na tomhle obrázku:

0V019405.jpg

Cely o co mně jde je zjistit kolik místa zbyde po zavření kufru mezi větším válcem, zde stříbrnou tyčkou a tou koncovkou s úchytem. Dá se to zjistit i při otevřeném kufru, protože na té "nikdynezasunuté" části je bordel, který se na zasouvané "utírá".

miwal: ty poznáš se dvěma dioptriema délku na desetiny mm? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě to dělalo dojem, žes to odhadl od oka :)

No každopádně, vypadá to, že toho prostoru je u R zhruba o půl centimetru míň. Tak večer až bude čas trohu zakalkuluju a když holt nikdo nebyl schopnej napsat, jestli mu to šlo nebo ne, stanu se testovacím králíkem u R já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...