Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

bojler: máš na to fandim ti a ty máš ale péro! (vzpěru) takovou pěknou, stříbrnou :smich:

momentálně na to mám, pokud teda pružina stojí cca stovku ;)

péro zatím nemám, docela bych uvítal rady jakou barvu. kvůli menší délce to vypadá určitě aspoň na modrou. asi vezmu rovnou i červenou, moc tomu nedávám :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze su skoro pořád. Zkoušim teď počítat délky stlačených pružin. Nejsu technik, ale přemejšlim, jestli nebude lepší delší pružina, byť s nižší tuhostí, než silnější, ale míň pružná.

Ten parametr c je stejnej u tahu i tlaku?

Ta 32mm zelená by tam mohla pasovat. Modrá a červená asi jenom 25mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem pro jistotu ještě jednou měřil volný prostor pro pružinu. Vychází to opravdu na ty __ x 025. Ještě si řikám, že bych zkusil vzít s o půl cm větším průměrem (proto ty podtržítka). Ten koeficient síly na mm z katalogu je u modrých při stejné délce o polovinu větší a ztlačit by se měly dat o 1mm víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím objednáno, tuším příští středu přijdou. mám domluveno, že pokud budou zcela nepoškozené, není problém vrátit, vyzkouším a pak kdyžtak doporučím.

protože oproti u FIIC udávanému prostoru cca 18mm mám u R zhruba o půl centimetru míň, zkusil sem selskou úvahou délku nahradit větším průměrem při stejné barvě. celková síla by tuším měla být velmi podobná, ale nechcu fušovat do něčeho, čemu nerozumím pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...