Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

Odzkoušeny po kratších modrých i klasické modré - na Roomsteru to fungovat nebude, podrobněji jsem to sledoval a potřebovalo by to úvodní švih do cca 4-5cm. Problém je, že v té poloze padají dveře i přes přítomnost pružin dolů - jednoduše tady přestává fungovat sama vzpěra. Zřejmě kvůli dobrýmu zavírání.

Takže kdo by chtěl se slevou zcela nové modré pružiny Steinel, nechť se ozve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typ je SZ 8020.25x032 - až teď jsem si všiml, že jsou nakonec ve vnějším průměru 25mm a ne 20mm. Mám k tomu papír o nákupu z 15.4., kdyby to někdo chtěl na DPH nebo do nákladů. Cena je 245Kč, můžeme se domluvit tak, že při platbě předem to bude včetně poštovného. Kdyžtak přes SZ.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak informuj, jak moc silný jsou ty červený

Fll je hatch??

tak jsem to vcera dal dohromady vsechny tri auta a vysledky, no dost dobre biggrin.gif

FII je hatch a zelene jdou krasne, viko neodstava a kufr se pekne otvira post-23-1156182784.gif

no a na obou OII predface i FL jsem dal modre, ale vzhledem ke stavu vzper mi prijdou zbytecne silne... sad.gif takze se chystam u sveho Zlaticka vymenit za zelene a vyzkouset je wink.gif

jinak vyko kufru neodstava a priznam se ze cervene pruziny jsem ani nezkousel. Ale chci je zkusit az najdu nejaky cas dat do OI, kde jsou vzpery v hodne spatnem stavu, jestli to treba kopnou a hlavne mi budou pekne ladit s barvou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

zdravim pánové, tak dneska večer jsem se na to vrhnul a funguje mi to krásně, mam to na FII :)...a tímto chci poděkovat užitevateli Evers za velice užitečné rady - jseš jednička :palec2:

Ahoj, dnes jsem to objevil a zkusím to taky:-). Mám FII hatch, takže do objednávky pro tu Pentu mám napsat tlačnou pružinu SZ 8010 20x032mm v zeleném provedení(nebo modrém)? Auto je staré 11 měs, tak by to mělo chodit. dík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ako odchilky pantov alebo nieco podobne nesledujete ? PRUZINKY mate aj upevnene , alebo len pobehuju volne ? , ... ja si ich nemozme este nahodit lebo my idu menit celý kufor , plasty co su vovnutry ako bolo plato , sa my ulomily tie stuple , .. takze az ked sa my bude kufor uz spravne zatvarat tak potom ich nahodim . ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj vies mi dat presny typ tych pruzin ? nasiel som firmu na sr len neviem presne oznacenie podla katalogu SZ........ , dakujem

ahoj ja som objednaval na kombik SZ8020 20X32 to su modre len ze dnes som pozeral na tie teleskopy a zda sa mi ze tam bude malo miesta na to ci nebudu dlhe !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...