Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

Hlavně tam musí být silnější pružina, než u FII, ale už i tam ty pružiny nedělají dobře pantům a pak to časem dávají lidi pryč, protože jim to zkřiví dveře, které jdou po čase blbě zavírat a nebo dřou o hranu nárazníku... Osobně bych na takové pokusy rychle zapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

2Thief1: Tlačítko je potřeba zmáčknout a chvíli držet, než se kufr otevře.

Nejsem si jistej, ale myslím, že krátky FII to umí jen některý, ale ty máš Combi a Ambiente, tak by to měla umět standardně. Nebo se pletu?

já bych si to taky rád dodělal, ale i když mám Combi tak mi odskok při přidržení prostředního tlačítka nejde, nedá se to doprogramovat, ve Vagu jsem se díval a v Komfortních  funkcích to není ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já to mám take na své F II a zkušenost taková,že,než se ty pružiny ochodily,tak jsem musel hodně bouchat kufrem aby se zavřel.. Když se pak ty pružiny ochodily,tak zase prozměnu to neotevírá kufr na dálku a musel bych zase měnit plynove vzpěry.. Vypadá to hezky,ale naprosto zbytečně vyhozené peníze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 let později...
V 3. 1. 2016 na 19:16, crazyduke napsal:

No myslím si že toto je ta lepší varianta, je vidět že to zavírá bez většího zabouchnutí...

A jde to i na mnohem větší dveře i když jsou dlouhé a rovné, tak to by šlo i na roomstera :

Tak už to jen sehnat... 2x píst a 2x ten odskok...

 

Ahoj kde se tahle sada dá sehnat za přijatelnou cenu? Zkoušel jsem červené pružiny, ale funguje to jen při vyšších teplotách a navíc mi to mírně odtahuje dveře kufru což nechci. Nechci taky riskovat zničení nebo natáhnutí pantů, proto hledám bezpečnější variantu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...