Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

drag: pochop prosim, ze to neni nic proti tobe, ale prakticky komentar pro me = zkusenosti, co a jak udelat, cemu se vyhnout atd. To cos psal si myslim taky, ale potrebuju to overit. Treba by mne pomohlo, kdybys zmeril na svojem aute mezeru mezi valcem a tou stribrnou tyckou, kolik je tam mista po zavreni - jde mne o to, jestli pouzit taky ty 32mm nebo jiny.

blacky: zesmesnuju? upravenim nicku ze srandy a jeste na oplatku? radeji si koukej najit motory do FII po faceliftu, at zas neblabolis nesmysly, ze neco popiram a pritom nemas paru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pánové,

nějak se už v tom začínám ztrácet.Na první stránce je uvedena delka pružiny 32mm zelená ale teď se tu objevil odkaz na německý montážní

návod a tam koukám je délka jen 25mm tak jak to tedy je????Nerad bych si objednal pružiny které mi pak budou na h.....

Dík za upřesnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár minutama jsem pružiny namontoval. Odskočí pěkně, ale plynovky dveře dál nevytlačí. Je možné,že jsou po dvou letech už slabé? Na garančce je nechtějí měnit,zě prý to škodovka neuznává, tak nevim.Může někdo poradit. Jinak FIIC 08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár minutama jsem pružiny namontoval. Odskočí pěkně, ale plynovky dveře dál nevytlačí. Je možné,že jsou po dvou letech už slabé? Na garančce je nechtějí měnit,zě prý to škodovka neuznává, tak nevim.Může někdo poradit. Jinak FIIC 08

Daj auto zohriat niekam do tepla, to že to tie vzpery nevytlačia robi teraz aj mne, ale ked sa auto zohreje tak to funguje. Celkovo ked je zima tak tie vzpery idu dosť ťažko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...