Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

Stando, jak nepujdou červené, tak žluté taky ne, ty nejsou o moc silnější. Kdy ti je dodaji?

Míro myslel jsem, že když nepůjdou zvednout dveře s červenýma. bohužel až příští týden, nemají je na skladu.

nebo myslíš, že mám vzít rovnou žlutý??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando fakt nevim. Ale červené jsou 2x silnější než modré, rozdíl mezi červenyma a žlutýma je minimalni. Tak si myslím, že je to vcelku jedno. Jen je otazka co na to ty vzpěry, jak ta pružina bude tlačit na ten plastik aby ho nerozlámala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže modré 20x032 na FIC nejdou, tak jsem dneska objednal červené silnější mají 1612N

a pokud nepůjdou ani tyto je ještě poslední možnost a to nejsilnější žluté

1612 N = cca 160kg

Takze zelam vasim pantom vela zdravia a dlhu zivotnost. Aby ste nakoniec vsetci neplakali, ked si kvoli takejto pikacovine vylagrujete panty, prestanu vam doliehat dvere, bude vam to cele za jazdy hrkat a prestane tesnit.

Ale kedze povoli vzdy to najslabsie ohnivko v retazi, mozu to byt aj uchyty plynovych vzpier, ktore to nezvladnu...

Editováno: , autor: drag84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, zkoušel jsem modré je to lepší, ale v tomhle počasí to opravdu nebude fungovat, uvidím ráno až se ohřejí vzpěry,ale podle mě bych silnější nedával,při zavírání je třeba větší síly.Zatím to vzpěry v tomhle počasí nevytlačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1612 N = cca 160kg

Takze zelam vasim pantom vela zdravia a dlhu zivotnost. Aby ste nakoniec vsetci neplakali, ked si kvoli takejto pikacovine vylagrujete panty, prestanu vam doliehat dvere, bude vam to cele za jazdy hrkat a prestane tesnit.

Ale kedze povoli vzdy to najslabsie ohnivko v retazi, mozu to byt aj uchyty plynovych vzpier, ktore to nezvladnu...

Je fakt,že vzpěry jsou opravdu dost namáhané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crake: FIIC, nemakájí ani když to bylo do rána v teplý garáži.Mluvím o modrých. Budu muset vyměnit vzpěry, ale v tomhle počasí na to kašlu.Další zkoušky až bude teplo.

Zkusím zlomit servis, ať je vymění v rámci záruky. To bude boj.

Editováno: , autor: miwal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...