Přejít na obsah

2.0 TDI PD 103 kW - motorový olej


TTomas

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim, mam OII 2.0TDi, 103kw, DSG prevodovku. Auto som kupil ked malo 182.000km, teraz mam za pol roka jazdenia 195.000km. Ked som kupil auto vraj tam bolo vsetko vymenene vratane oleja v prevodovke filtre, okrem rozvodov.

Rozvody by sa mali menit podla servisneho intervalu pri cca 240tisic km, cize kazdych 120tisic km.

teraz otazka:

je uz asi cas na vymenu oleja kedze sa uz k 15.000 od vymeny blizim ale neviem aky olej je vhodny. Mozem tam dat Castrol 50501, 5W40? alebo odporucate pre tento typ motora nejaky iny olej? odporucate vymenit okrem olejoveho, vzduchoveho, peloveho filtra este aj nieco ine?

a co rozvody? cakat do 240tisic ci preventivne vymenit dopredu?

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nechala som mamicke auticko,s tym aby mi ho vzala do servisu na vymenu oleja. Ked som prisla domov pozeram na fakturu,to ze to bolo predrazene budis,ale naliali mi tam Castrol 5W-40 C3 s tym, ze do mojho auta tento ide. Doteraz som davala SLX 5W-30 a novy EDGE 5W-30. A servisman este tam napisal ze dalsia vymena po 30.000km. Teraz som pozerala ten olej neni ani Longlife.Co teraz?Vydrzi mi to aspon 15.000km?alebo ho mam ist vymenit za Longlife?A Magnatec neni ani VW 507 00 :(....stane sa mi nieco s autom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento olej by do PD motoru přijít neměl, a tuplem ne na longlife interval.. Ale toto bych řešil jednoduše, zajel bych do servisu a toto bych vyreklamoval a nechal si to zdarma vyměnit na SLX LL III 5W-30 který tam má přijít. Nebo připadně EDGE, ale v servisu budou mít jistě SLX. Myslím že s tím by neměl být problém. To musí uznat a vyměnit´za to co tam má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento olej by do PD motoru přijít neměl, a tuplem ne na longlife interval.. Ale toto bych řešil jednoduše, zajel bych do servisu a toto bych vyreklamoval a nechal si to zdarma vyměnit na SLX LL III 5W-30 který tam má přijít. Nebo připadně EDGE, ale v servisu budou mít jistě SLX. Myslím že s tím by neměl být problém. To musí uznat a vyměnit´za to co tam má být.

Castrol Magnatec 5W-40 C3,Tento syntetický motorový olej je vhodný pro použití v common rail vznětových motorů včetně filtru pevných částic. Díky "inteligentním" molekulám poskytuje více ochrany v době kritické fáze startu a rozjezdu a zajišťuje vynikající výkon za extrémních podmínek studených startů.

Sice nemam CR ale nejaku skodu mi to urobit nemoze ze?Jasneze dam vymenit,ale uz ma to unavuje,neviem najst normalny servis.vsetko si musim sama nakupit a dat im to ako debilom aby ma neosklbali a nedali tam nieco co tam nepatri.to uz je vrchol.asi olej si budem menit sama odteraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je že je pro DPF a to že není Long Life bych byl jen rád.Každý uvědomělý to řekne a´t se na LL okamžitě vysereš-zvláš´t u 2,0 TDi a leješ olej co splňuje DPF a interval 15000km

takže to tam môžem nechať a vymeniť po 15000?Ja inak menim po 20.000-25.000,olej mi vôbec nežere,ale tiež nenechám 30.000.Inak ten Magnatec sa mi pozdáva na zimu na tie studené štarty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Může být 5W30 i 5W40 pokud máš krátký (15tis) servisní interval. Pro dlouhý (30tis) je 5W30 long life.

Důležitá je norma 505.01, kterou ten olej musí mít.

Já kupuju olej tady a tento: http://www.harkgroup...ce=detail&id=46

Dolij celou litrovou flašku.

Editováno: , autor: RichardD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale příjde mi rozumné co říká Stanson. Mám 5W-30 a také vždy po těch 15.000km doleju přibližně 0,5l, vždy tak abych byl asi milimetr nad stredem. Nalévat to úplně nadoraz bych se asi bál teda.

Editováno: , autor: h.vik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím,jaký máte názor na motorový olej cinol 5W-40 PD...??

Výrobce uvádí toto:

 

Motorový olej CINOL 5W-40 PD Benzin/Diesel je plně syntetický, vysoce výkonný olej kompatibilní s katalyzátorem pro systémy DPF (Diesel Particulate Filter-filtr pevných částic) a TWC (Three Way Catalytic Concerter-třícestný katalyzátor). Tato nová generace motorových olejů Low Saps zajišťuje vyšší účinnost a prodlužuje životnost těchto zařízení. Speciální uplatnění nachází u vozidel koncernu VW (VW, AUDI, SEAT, Škoda) s dieselovými motory se systémem „čerpadlo-tryska“ (Pumpe-Düse PD), s intervalem výměny 15000 km a pro provoz v moderních benzínových i naftových motorech. CINOL 5W-40 PD zajišťuje dokonalé mazání motoru i při velmi nízkých teplotách a za studeného startu. Díky nízkému tření CINOL 5W-40 PD významně optimalizuje výkon motoru a snižuje spotřebu pohonných hmot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...