Přejít na obsah

Sedacky


Doporučené příspěvky

Zdravim,

mel bych dotaz, premyslim o koupi nove Fabie a chci se zeptat, zda nekdo nevite, jestli je mozne standartni sedacky vymenit za sedacky z O2. U Fabie I. to slo, akorat se musel upravit zadek, ale co nova? Jak jsou na tom kolejnice vpradu a co zadek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Nebudu zakládat nové téma, hodím (možná blbej) dotaz sem... Netušíte někdo, prosím, k čemu jsou na zadní straně sedaček v F2 takové 3 plastové "háčky" ? Klasický háček to není, tak nevím - možná něco na síťový program? Přikládám foto.

 

A ještě jeden dotaz, který se teda netýká úplně sedaček - taky máte přes nářadí u rezervy šedou pásku? Poradíte, k čemu je dobrá?

 

Předem moc děkuji za reakce!

post-92490-0-61513000-1447082674_thumb.j

Editováno: , autor: cosmicboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projíždím si obrázky jak vypadají háčky Top Tether a to co mám v autě já (viz předchozí obrázek) a asi to nebude ono... Háčky na Top Tether jsou vyloženě zapuštěné v opěradle (viz obrázek), kdežto ty mé háčky jsou "vystouplé". K té pásce - asi nějaký výmysl pánů z Boleslavi :-D - spíš si tak filosofuji nad tím, jestli ta páska má smysl, když je jen omotaná kolem toho polystyrénového boxu...

 

 

post-92490-0-40745400-1447149042_thumb.j

Editováno: , autor: cosmicboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, tak to už by pak trochu smysl měla... Ale i tak - nějak nemám představu, co by se muselo stát, aby se zvednulo dno kufru a nářadí vyletělo. Ale je fakt, že sichr je sichr, hned odpoledne jí upevním správně ;-). Já vycházím z toho, jak tam páska byla od počátku, v našem případě od koupě ojetého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, tak to už by pak trochu smysl měla... Ale i tak - nějak nemám představu, co by se muselo stát, aby se zvednulo dno kufru a nářadí vyletělo...

Třeba při převrácení na střechu. Nerad bych, aby mi kolem hlavy lítal ještě hever s klíčem na kola.

Peky1: Je to Top-tether. Viz návod k obsluze:

a757326447833769094fd483faf52bdc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...