Přejít na obsah

Rozvody na O1 1.6 55 kW


johnxx

Doporučené příspěvky

Nezajima me servisni interval dany od vyrobce, protoze pocitam ze tento interval plati pri pouziti orig. dilu, zajima me spis, kdy je vhodne je vymenit pri pouziti bezne dostupnych znacek dilu. Mam najeto od posledni vymeny 61 000 km a premyslim, jestli uz neni cas na vymenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je dnes měnil, najeto na nich 99000km, ještě původní...sice na feldě, ale to je jedno...byli už docela nic moc, hlavně vodní pumpa - vylámaný ty plastový blbiny v tom kolečku a vůle v ní jak prase...takže bych řek, že těch 60kkm na výměnu je tak akorát...samozřejmě rovnou i s pumpou...

mimochodem originální díly jsou běžně dostupný, jiný bych v případě rozvodů ani nedával...

Editováno: , autor: pjdefort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Tam už sem tak nějak listoval  ;) ... Co se týče rozvodů a pumpy jsem našel tohle, mělo by to podle ceny být asi lepší nebo to je jen příplatek za značku?  :feve:  :kol-72:  http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp1Eh3X4ZlNBqYzs4FQuEaeLjtTEAUdplwhREZQnHrWilzWSPiWhrOxyak2RFek6v5XhOcrjFqCySMq1MCoNwcbw0fWeb3WcHUtY0eV8fFiWQ6gsCgDk+Aeqw9W/kmJ+3WXerhH/IxFCBOX1PEWmH4rxomjiSzaJOyqKQWwOgvH27lRv2BFOWpXmTKaAIt4OAqbD9jB5fmyT7xhkqFEkpceVngm0WQVAOJMhFm7Mlf1t4

Editováno: , autor: Kali - topr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak sem byl nucen ho vyměnit dřív než sem plánoval  :kol-28: Když sem přijel asi po 100 km cestě domu tak slyším nějaký klepání od řemene a ejhle, řemen naprasknul do půlky šířky. Takže klika jako prase  :kol-78: Takže jsem ho zaparkoval do garáže a pustil sem se do toho. Je to celkem hračka ale musel sem si akorád podložit heverem motor aby mi nespadnul a odšrouboval pár dílů abych tam ten řemen dostal. Je to snadný ... Koupil sem rozvodovou sadu KIT INA tak doufám že vydrží pár km. Jinak sem po dlouhém hledání našel servisní knížku a poslední výměna rozvodů byla pře 140 000 km takže bych doporučoval měnit ho dříve  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...