Přejít na obsah

Bolero bez kódování


Doporučené příspěvky

Koukám, že se tady začínají objevovat netradiční postupy...já vidím mnohem snažší řešení. Rádio do auta vůbec nedávat....vznikne prostor, který lze vyplnit něčím jako plné flašky od piva případně něčím tvrdším...Cesta bude taky utíkat a člověk si zazpívá i sám a rozhodně ušetří....něž ho zastaví PČR :palec2:

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a trochu jsem přemýšlel o ekologii. V africe hladomor...benzín zase za 30,-...což si přivést pár černochů a nechat se tlačit. To budu mít snad EU10. Jen nevím zda zase nebudu na štíru s nějakým obráncem lidských práv. Dneska si člověk nevybere. Jinak asi by to chtělo aspoň nějaké 2 týmy(jeden vytrvalecký a druhý na předjíždění sprinterský). Jen v autě není tolik místa.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Jsem tady novej a strasne prosim,mam presne tenhle problem :

mam bolero bez kodu a prosim o pomoc jak to dat do provozu.muze te mi poradit?

nejake stranky nebo nejlepe vlastni zkusenost.dekuju za kazdou pomoc.

je mozne to udelat tak jak se tady pise s tim odpojenim tech dvou kenu?coz stejne nevim co je.jsem opravdu laik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eeprom je vnitřní pamět.... nechápu proč to takhle zkoušíš.. zadáváš špatné piny, používáš nějaké stupidní karkulačky z internetu atd... prostě zajed do škodovky a je to... pokud tomu nerozumíš a jsi laik tak už to vůbec nechápu... doma bez vybavení nic neuděláš pokud ani nevíš co to je eeprom.... už na to nešahej nebo ti to nepůjde už vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eeprom je vnitřní pamět.... nechápu proč to takhle zkoušíš.. zadáváš špatné piny, používáš nějaké stupidní karkulačky z internetu atd... prostě zajed do škodovky a je to... pokud tomu nerozumíš a jsi laik tak už to vůbec nechápu... doma bez vybavení nic neuděláš pokud ani nevíš co to je eeprom.... už na to nešahej nebo ti to nepůjde už vůbec...

díky, zítra to mám domluvené ve Škoda servisu, tak se kdyžtak ozvu.

ale i tak díky za info, aspoň jsem chytřejší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, zítra to mám domluvené ve Škoda servisu, tak se kdyžtak ozvu.

ale i tak díky za info, aspoň jsem chytřejší :-)

TAK kamarad ze skodovky /servis/me rekl ze se tyto radia posilaji prej primo do nemecka na odkodovani.takze to vyresim tak ze to zkusim prodat bez kodu uz na to nemam nervy.jedina pak ta rada nejaka jak to obejit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No mě by zase spíš zajímalo, proč je to bez kódu a hlavně, když je to vautě, tak si to ten kód pamatuje a ani po vyndání baterie to kód nechce. Takže pokud je to čistý, tak ve škodovce to zjistěj během chvilky, jestli ne, tak se nedivim, že se tam některejm nechce... Osobně bych si tuhle pomoc 3x rozmyslel...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...