Přejít na obsah

Rozvody-cena-dotazy-rady


TomASS!

Doporučené příspěvky

Čau!Čekají mě rozvody, už jsem i objednán v ne-škoda servisu, mám 1.9Tdi, a předběžná cena je kolem 10 000kč, bavíme se rozvodech i pumpě, myslíte že je to vysoká nebo nízká cena?Díky za odpovědi..

Pokud je to i s prací tak to ještě jde,pokud to je za matroš je to velké.Já teď kupoval za 7200kč včetně pumpy a včetně tlumiče vibrací a a to mám 2,5TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jo.Já budu měnit tak za měsíc.Už mám vše nakoupeno a bude toho daleko víc.Budu měnit i spodní kladky na klimatizyci a alternátoru.Jsou tam 4.

Já ty rozvody sehnal za 4200kč origo sada ze škodovky od SEBO(klučina z fóra).A k tomu jsem chtěl ten tlumič a pumpu.Vše značka INA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to je celkem dost věcí!Já se musím pochlubit.... asi před 3měsíci mi něco šustilo z motoru...tak jsem jel do servisu, a pak volá mechanik že prej je napínací kladka řemene od alternátoru, a prej jestli to chci vyměnit že ta kladka stojí cca 5000kč, no a vzhledem k tomu že jsem tam dělal ještě víc věcí a už to bylo celý odstrojený tak jsem to nechal udělat, ale celkem mě ta částka dostala!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to je celkem dost věcí!Já se musím pochlubit.... asi před 3měsíci mi něco šustilo z motoru...tak jsem jel do servisu, a pak volá mechanik že prej je napínací kladka řemene od alternátoru, a prej jestli to chci vyměnit že ta kladka stojí cca 5000kč, no a vzhledem k tomu že jsem tam dělal ještě víc věcí a už to bylo celý odstrojený tak jsem to nechal udělat, ale celkem mě ta částka dostala!

ten tlumič vibrací taky stojí ve škodovce asi 5000kč a SEBO mi ho sehnal za 1300kč.Jinak krom rozvodů budu měnit bixenony,zaslepím EGR ventil,vyčistím sání,vyměním olej v převodovce a bůh ví co ještě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten tlumič vibrací taky stojí ve škodovce asi 5000kč a SEBO mi ho sehnal za 1300kč.Jinak krom rozvodů budu měnit bixenony,zaslepím EGR ventil,vyčistím sání,vyměním olej v převodovce a bůh ví co ještě

Tak Ty do toho jdeš teda se vší parádou! :palec2: btw: ten SEBO se mi začíná zamlouvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau!Čekají mě rozvody, už jsem i objednán v ne-škoda servisu, mám 1.9Tdi, a předběžná cena je kolem 10 000kč, bavíme se rozvodech i pumpě, myslíte že je to vysoká nebo nízká cena?Díky za odpovědi..

Já myslím že to je dost vysoká cena na 1.9 ... Už jsem to tu někde posílal - http://shop.autovysocany.cz/product_info.p...products_id=719

+ max 1500Kč za práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ty do toho jdeš teda se vší parádou! :palec2: btw: ten SEBO se mi začíná zamlouvat :)

Jj jsem s ním spokojen a i do budoucna až budu potřebovat třeba kotouče nebo co já vím tak u něj.No musím to trošinku omladit ať si mazlík brouká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito a vis ze ti to pak bude chcipat stylem starej ford ? :D

dcl sem to tayk resil a narust vykonu neni nijak znatelny ;)

Tam vůbec nejde o to abych měl nárust výkonu.A pokud to nebude ono tak to dám jednoduše zpátky.Je zajímavé že kolegovi to stylem starej ford nechcípá.Nechme se překvapit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito k cemu to je dobry ?

Někde se to tu už psalo.Díky zaslepení se nezasírá sání.Schválně jsem zvědav až to budu rozebírat jak to bude zaneřáděné.Hodím pak i foto.Kolega když to čistil tak to sání měl zasviněné více jak z jedné třetiny což je dost.

To Petřík:je to vratná úprava,takže pokud mi to nebude vyhovovat,dá se to vrátit.To je ta výhoda,takže proč to nezkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau!Čekají mě rozvody, už jsem i objednán v ne-škoda servisu, mám 1.9Tdi, a předběžná cena je kolem 10 000kč, bavíme se rozvodech i pumpě, myslíte že je to vysoká nebo nízká cena?Díky za odpovědi..

Toto téma už tady je. Já mám 2.8 a za rozvody i s prací to dělalo 7500,- se vším všudy. Rozvody jsem koupil u SEBA-někde tu je na něho kontakt-má nejlepší ceny a perfektní materiál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pokud je to i s prací tak to ještě jde,pokud to je za matroš je to velké.Já teď kupoval za 7200kč včetně pumpy a včetně tlumiče vibrací a a to mám 2,5TDi

Ahoj zalezi o jeky vyrobek se jadna.jestli ze to je INA nebo SKF ty jsou kvalitni a drazsi. pumpa ta se da za sestset. Ja bych to umel komplet s praci za 7500kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...