Přejít na obsah

Rozvody-cena-dotazy-rady


TomASS!

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj,tak tu trochu oživím téma :) V pondělí sem si přivezl Supa,a potřebuju mu zajistit nějaký životní funkce.. Jedná se hlavně o rozvody a vše kolem..Mohl by někdo říct co vše tak koupit,popř kde nejlip?? Jedná se o 1.9 TDI 74kw..Ptal jsem se ve škodovce na rozvody(fakt je že nevim co vše do toho chlapik počital) ale mluvil něco kolem 15 tis.což se mi zda dost...Může mi někdo :help: ?? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj Martine, tak už jsem i vykoupanej a hned jsem narazil na Tvůj dotaz, já mohu jen ze své zkušenosti Octou I říci, že tam byl řemen min. přes osm let a když ho měnili, tak říkali, že byl ještě docela slušnej. Taky jsem si myslel, že bude kdoví jak narušenej a opravdu vypadal O.K. Tím nechci říct, že to máš taky tak řešit, jen jsem přispěl se svou troškou do mlýna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte někdo jestli je výměna rozvodů daná i časem? Třeba 5 let?? :)

Martine, psal jsem ti SZ a u tvého motoru je omezeni jen 120 000km a jinak časově neomezeno. Je lepší si to nechat ověřit přímo ve Škodovce. Vím z vlastní zkušenosti, že Renault to má na 120 000km nebo 5let což je docela nářez pro někoho, kdo nejede třeba 10 000km za rok. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím

Po koľkých km sa menia rozvody na 2,5 tdi 120kW? Chcem sa tiež spýtať našiel som že INA vyrába diely pre VW čiže ak od nich kúpim rozvody je to ako origo diel zo škody? Nechcem druhovýrobu ale zase nechcem priplácať za logo škoda na krabici.

Editováno: , autor: Michal25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,taky mě čekaj rozvody,tak potřebuju vědět co všechno vyměnit,a jaké značky,nikde jsem nenašel nákres řemenu,kudy všudy prochází mámSuperb 2.0 tdi 103Kw,nemá někdo zkušenosti,navíc jsem slyšel o nějakém unašeči se čtyřhranem,co rád praská,prý tento díl má být nějakým způsobem inovovaný a nemá už praskat,přeci jenom kvůli tomu nechci zadřít motor,díky za info david

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...