Přejít na obsah

Rozvody-cena-dotazy-rady


TomASS!

Doporučené příspěvky

Zajeď si jinam. Škodovka je šíleně drahá. Najdi si servis kam ti dovolí si přivézt vlastní díly. Rozvody jsem kupoval přes zdejšího člana SEBO.

http://www.hanza-aut...ec/siteMap.aspx

Asi máš pravdu a co všechno pak koupit,stačí jen ta sada rozvodů za cca 1550 Kč nebo i nějaké to vodní čerpadlo atp.? A ještě bych se zeptal,na servisní prohlídku a výměnu oleje asi taky do škody nejezdit,že,už mi to totiž píše service....Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

to Libero: hele myslím že jsem po výměně rozvodů neměl sebemenší problém a ani při pozdějším napíchnutí na vag se žádné problémy neobjevily.Mimo to ten člověk to nedělal jako pokus omyl,ale dělal to na jisto,protože rozvodů na různých autech udělal až až.

Takže pokud máš něco proti lidem,kteří to dělají takto ok máš na to samozřejmě právo,ale rozhodně není důvod abys ronil slzu :kol-47:

A další a ne zrovna zanedbatelná věc je cena.Pokud někdo chce ať si nechá v servise 25-30 000kč.

Jinak Davide koukal jsem že předemnou byly dělány rozvody v servise a i po nich zůstaly na ozubených kolech popisky fixama takže to nebude zas tak ojedinělý případ.Rozhodně tím nic nezkazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Libero v pohodě.Nejde o to se tu hádat.To máš určitě pravdu s těmi přípravky, ale já ti můžu říct,že takový přípravek lehce nahradil imbus.Věřím,že s přípravkem to je rychlejší,ale prostě my ho neměli a tak se použilo co bylo.A myslím,že to na škodu nebylo.

Jezdím už více než rok a spokojenost(klep klep- abych to nezakřikl :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se tady taky hádat ale rozvody na své 2.5 TDI jsem si dělal taky sám a bez přípravků. Kola jsem si označil bílou barvou.

Tak si libero nech své připomínky když nemáš žádnou radu.

Ve škodovce sice mají nejrůznější vychytávky, přípravky a pomůcky ale svoji práci tedy neumí a nenechal bych si už v autorizáku nalít ani vodu do ostřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže,aby sme to rozumne uzavreli... :)

toto sú tie mnou zmieňované prípravky

post-62595-0-49148800-1330369749_thumb.j

na tejto remenici kľuk.hriadeľa je ryska

post-62595-0-86801500-1330370003_thumb.j

....nakoľko,ale ryska nie je nikde na bloku motora,ale je tam otvor,do ktorého sa dáva prípravok na zaaretovanie tej remenice...preto ten fix,ak niekto nemá ten prípravok

na tejto remenici vač.hriadeľa

post-62595-0-75867700-1330370266_thumb.j

nie je ryska,ale je otvor (označený červenou šipkou),do ktorého ide ďalší prípravok..ak nie je,tak sa používa ako písal vick buď imbus alebo vrták (tady pozor na odratie ruky o vrták)...

:kol-47:

EDIT:žralok čo som napísal až takého zlé????????..však nech si robí každí ako chce,ja som len napísal svoj názor

Editováno: , autor: libero1071
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně chlapci emoce nechme stranou.Davide rysky fixem určitě dělat budeš protože pokud ten tvůj kamarád který ti to bude dělat ty přípravky nemá tak použije ten fix.Tím se nic nezkazí.My použili na aretaci vrták a imbus a stejně jsem si na zubech udělali pro sichr i fixem rysky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....tak koukám Davide, že jsi to tady správně rozparádil! :worthy:doh

Jinak se přidávám k Víťovi. Měj se a ať se Ti ty rozvody řádně povedou. To je budeš dělat ještě před jarním srázkem??? Když před nima dáš řádnou stimulaci :prc: tak bude vše O.K. :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove

kdyz uz se tady tak hadate kvuli fixove metode tak Vam prihodim jak to pak dopada kdyz se neco nekde ojebe a znaci si to nekdo fixem

nerikam ze to takhle nejde delat ale musi se to udelat poradne

obzvlast na V6 je fixa skoro cesta do pekla ale kazdy mame moznost volby ze:-)

zaver at si kazdy udela sam

odkaz z audi fora

http://audiklub.cz/forum/tema/101896-jak-jde-neco-ojebat-tak-to-100-nekdo-ojebe&sid=b7a5f44ccdb62f3120072daad9f28c32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Lanny:ahoj Karle,no budu je dělat tento týden,takže vlastně před jarním srazem..jj,podaří se to,bo to se mnou bude dělat člověk,co o tom myslím má dost zkušeností,protože tu práci dělal celý život,takže o auto se nebojím.

Na jarní srázek se už teď dost těším...už aby to tu bylo a my se tam zase sešli......wow david

PS:já se nerad hádám a hádka to nebyla,jen nesnáším poznámky co nic neřeší,když se neco řeší.............ale vše se vyřešilo :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se díval na odkaz a pokud někdo dělal rozvody jen pomocí fixy pak souhlasím s negativním komentářem.Jinak ten dotyčný v tom odkaze sundával ozubené kolo.Zajisté jen proto,že bylo poškozeno,protože jinak není důvod ho sundávat pokud se nepletu.Alespoň my to nedělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...