Přejít na obsah

aerodynamický hluk nad 100 km/h


BJirka

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

To mi připomíná že u mě slyším něco podobného, není to tak intenzivní jako u tebe, ale je to také docela otravný zvuk. Vím však že u mě to jsou zpětná zrcátka (na O2 FL II jsou krásně velká oproti předFL) ale při rychlosti okolo 130kmh+ to od zrcátek začně nějak podobně hučet, plus teda mám ofuky a ty trochu hučí, ale stačí přidat rádio...

Každopádně u tebe je to o dost hlasitější ... kdysi jsem tu četl příspěvek a bylo k tomu i TPI na jednu značku a jeden konkrétní typ pneumatik které na oktávkách hučely, ale už nevím kde to tu bylo někdo to zkus vyhledat jestli to není tvůj případ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wittmann: zkoušel sem to u obou předních,když otevřu na škvírku,tak nic,když cca 2cm, pazvuk přestane

 

Když chci zkusit silikonem vyplnit nějaký prostor pod těsněním, můžu použít klasický na koupelny nebo je na to nějaký speciální?

Díky

Editováno: , autor: Frenkyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, řeším podopbný, né-li stejný problém a pořád se jej nemohu zbavit. Při rychlosti 80 km/h a výše se ozývá hvízdání, jakoby profukoval někde vítr. Jde to z přední části vozu. Zkoušel jsem již všechno možné oblepit páskou, ale nepomohlo to. Neví někdo prosím, jak se toho zbavit? :D Už mi z toho pomalu začíná hrabat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ano, je to tak.

Šešili jsme to u naších 8 firemních autech ( Ale ne na Oct, ale na SUP III 2018. Kupované různě jinde a je to výrobní problém. Neví co s tím mají dělat. Vyměnili těsnění dveří a je to zbytečné. Problém je u uchycení kapoty, tam to prostě nesedí. Sama Škoda netuší co s tím má dělat.

Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...