Přejít na obsah

Modelový rok 2011


Dix1

Doporučené příspěvky

Docela by me zajimaly zkusenosti, asi to je potreba jenom pri namraze, ne?

Mal som to na Focuse a musim povedat, ze je to super vec. Pomaha to nie len pri namraze ale aj proti zahmlievaniu.

Dost casto sa mi stava, ze mi zamrza sklo aj zvnutra, co je dost neprijemne, pretoze to nejde dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto ma velmi sklamalo ze FII FL nebude mat 6st. prevodovku :aggressive: ved vw polo ju ma tak ....skoda reci.... dalsi krok spat. No uvidime o mesiac

Pockej si na FRS TDI kdyz chces 6g.. :)

Koukam FRs nakonec jen 125Kw se dalo cekat kdyz to Seato vytahl jeste vyse u Cupry.. no u FRS pokud ot ma byt prodejny tak by mela byt cena pod 500t,-

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa konečně už bude škoda auto dělat 7 stupňovou převodovku toto trvalo, už jdeme kupředu, se těším až dostanu řidičák až 3 ročky co si vyberu doufám že bude ta Octa RSII Facelift nějakej dobrej motor s kterým by se dalo aj odlítávat z ramveje. Mám namysli třeba nad 200HP, zatím je jenom ten 200HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...