Přejít na obsah

Modelový rok 2011


Dix1

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ráfek: Ano, už jsem to avizoval dřív. (nevím, jestli tady, nebo na garáži). Jen bych doplnil - vozy bez maxidotu mají na displeji nový nápis "Spojka!". V případě zájmu mohu dát i obrázky. Jinak daleko horčí v MR2011 je očesání výbavy Superbu Comfort na minimum (bez chromu, světel ve dveřích,.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle nového katalogu model. roku 2011 má YETI objem palivové nádrže pro pohon 4x2 - 55 litrů místo dosavadních 60 litrů,u pohonu 4x4 zůstává 60 litrů, 1.2TSI má menší komb. spotřebu 6,4 l místo 6,6 l (vysvětlivka je dole, záleží jestli je pohotovostní hmotnosti vozidla s mimořádnou výbavou do 1505 kg nebo nad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

vím, že je to už starší téma, narazil jsem na něj náhodou, ale vidím že je tu spousta fundovaných lidí ... může mi prosím někdo říci, kdy nastala změna u FII co se týká motoru 1,2HTP 44kW, kdy opustili šesti ventilovou verzi a vyráběli už jen 12V verzi 44kW (nebo 51kW). Tak nějak tuším že to bylo právě u MR2011, jen to potřebuji mít potvrzené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...