Přejít na obsah

1,6 SR ???


Mikeš

Doporučené příspěvky

Jedna taková mi tu občas jezdí,je to kámoše tak mu na tom občas dělám.podle mě dobrý motor,jede pěkně,piše,bezproblému.Má najeto 98000 a te´d jsem mu měnil lambdu za katem.U těchto motorů je to trošku problém,ale lambda stojí okolo 2800,- a okolo 100.000km vydrží.Já osobně jsem měl tuto Octávii s motorem 74 KW,najeto 180.000 jak jsem ji střelil a nemůžu na to říct nic špatného

Nemam take zadne negativni inforace. Vymena jen cidla teploty, brzo bude najeto 120k.

Vcera poklidnou jizdou Praha - Pardubice - Kolin (neni to preklep a nejel jsem po dalnici) prumer 5,7.

HM 1,6 74 1999

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Mira

Mě už průměrná spotřeba sedí, nechal jsem to poštelovat protože je tam možnost rozmezí od 85% do 115%, tak na douhý trasy to ukazuje přesně, ale na couračky míň o 0,2 l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Host Guest_Marek
Já mám najeto 143 tkm. Ale jednou jsem tady někde četl, že maníkovi zo Slovenska klekl motor až při 637 tkm!!!! A to ještě tak blbě, že mu praskl rozvoďák. Tak kolik je teda možný na Octávě najet, když s přehledem najede 600 táců???

Tak to mi ten můj motor asi vydrží do důchodu...

Tak mrkni sem:

http://www.autorevue.cz/Poradna/SubChild.a...22OCTAVIA%2A%22

Je to sice TDI, ale stejně, když se budeš o motor starat, tak aspoň trochu kvalitní Ti podle mě může vydržet klidně 1000 000 km. Motor auto většinou přežije, to Ti to dřív zrezne.

Tak mrkni sem:

http://www.autorevue.cz/Poradna/SubChild.a...22OCTAVIA%2A%22

Je to sice TDI, ale stejně, když se budeš o motor starat, tak aspoň trochu kvalitní Ti podle mě může vydržet klidně 1 000 000 km. Motor auto většinou přežije, to Ti to dřív zrezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...