Přejít na obsah

F II vymena predniho skla


Kutil_Tim

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny .

Asi to nepatri sem tak se za to omlouvam :) ale nechci zakladat nove tema :)

4 mesice po zaruce na me fabii jsem si ted vsiml ze neni neco vporadku na prednim skle .. tak jsem se chtel zeptat jestli jste meli stejny problem a jak bych mel postupovat ... zda - li se to da nejakym zpusobem zasadit do nejake vady a tudiz na zaruku .. i kdyz ji uz nemam :( .

je to foceno podvecer a mob. telefonem . takze se omlouvam za kvalitu snimku ..

jinac aby to neklamalo na fotce je to tmavsi . ale jinac je to docela dost bile -- nevim jestli je to plisen nebo tak neco . .a co s tim ted :(

diky za vsechny reakce

post-17908-1266349440_thumb.jpg

Editováno: , autor: Promy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli už ti skončila záruka,tak s tím asi nic nenaděláš,to je jak kdyby tam zatíkalo do toho skla.A máš to pojištěný?Jestli ne,tak bych to pojistil,a počkal až se stím něco stane a pak to nechal vyměnit.Takový bílý fleky dělaly fav,fel,120....Zajímavý,na F nebo R jsem to ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat téma tak to dávám sem, dnes mě to přišlo, jestli je to pravda tak varování pro ostatní

Nevím je-li to pravda, ale dnes je možné opravdu všechno, tak to raději posílám

# i tobě.

#

# # >> Jestli se Vám stane, že za jízdy v noci Vám někdo hodí vejce na přední # >>

# sklo, hlavně nespouštějte stěrače ani nestříkejte vodu !!!!

# # >> Na skle by se vytvořila hustá mléčná neprůhledná hmota a už byste vůbec #

# >> nic # >> neviděli. Byli byste nuceni okamžitě zastavit a s velkou

# pravděpodobností # >> byste byli okamžitě okradeni !!!

# # >>

# # >> Tedy žádné stěrače, žádná voda, ale odjet co nejdál od místa # >> "nehody",

# pokud možno na místo bezpečné a osvětlené.

# # >>

# # >> Jde o nejnovější techniku, kterou si vymysleli šikovní zloději.

# # >> Fakt to není žádná srandička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mambo .. : je to za sklen . .takze na vnitrni .. docela k nasrani ze uzkoncila zaruka .. ale stejne musi byt nejaka klicka ne ? .. me to prijde jako kdyby tam byl ten silikon nejakej bublinkovatej a protrhanej ... me tak napada .. nemuze mi tim zatekat do palubni desky na nejaky kable ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas havarijni pojistení, tak bych ještě připojistil sklo a pak to uhrál na pojistku, minimalne Tě to bude stát 500,-...

Jinak to muze byt ten problem, proc se meni celni sklo u FII a R pro rok vyroby, jak psal Igor. Ty uz to mas hodne po zaruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Promy: Zajel bych do servisu a zeptal se, co by to mohlo být a jestli už se s tím setkali. Potom bych jim řekl, že je auto

pár měsíců po záruce a jestli by nešlo nějak se dohodnout se Škodovkou, že by jsi neplatil celou sumu v případě výměny skla. Za zeptání nic nedáš.

Vůbec netušim, co by to mohlo být.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nazdar kolegové,

Mohu potvrdit problém se zatékáním do auta (Roomster), viz. můj dřívější dotaz zde:

Prosím o radu.U svého roomstra jsem si za jízdy všiml, spíš pocítil, čůrkajíci vodu někde z pod palubovky na nohy.Bylo relativně sucho, tedy s deštěm to nemá co dělat, pozoroval jsem to např. až po hodině jízdy, poprvé asi před týdnem.Auto je v provozu 2 rokem.Dnes opět ovšem v mnohem větší míře.Voda (čirá kapalina bez zápachu) vytékala (při pohybu auta, tedy rozjezd, brzdění atd.) někde ze spodu pod volantem v místě cca pojistkové skříňky.Může to být v souvislosti s provozem klimatizace? Případně závada spojena s klimatizací? Případně nějaká kondenzace vody?

Děkuji za názory.

Jedná se o model 2008.Zajel jsem do servisu, kde byla provedena výměna čelního skla (říjen 2009).Bylo mi sděleno, že se jedná o vadný lepící tmel, nebo ho bylo použito málo, či tak nějak.Zatékalo tam mezi sloupkem a sklem, projevy popsány výše.Od výměny vše ok.

Kamil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nazdar kolegové,

Mohu potvrdit problém se zatékáním do auta (Roomster), viz. můj dřívější dotaz zde:

Prosím o radu.U svého roomstra jsem si za jízdy všiml, spíš pocítil, čůrkajíci vodu někde z pod palubovky na nohy.Bylo relativně sucho, tedy s deštěm to nemá co dělat, pozoroval jsem to např. až po hodině jízdy, poprvé asi před týdnem.Auto je v provozu 2 rokem.Dnes opět ovšem v mnohem větší míře.Voda (čirá kapalina bez zápachu) vytékala (při pohybu auta, tedy rozjezd, brzdění atd.) někde ze spodu pod volantem v místě cca pojistkové skříňky.Může to být v souvislosti s provozem klimatizace? Případně závada spojena s klimatizací? Případně nějaká kondenzace vody?

Děkuji za názory.

Jedná se o model 2008.Zajel jsem do servisu, kde byla provedena výměna čelního skla (říjen 2009).Bylo mi sděleno, že se jedná o vadný lepící tmel, nebo ho bylo použito málo, či tak nějak.Zatékalo tam mezi sloupkem a sklem, projevy popsány výše.Od výměny vše ok.

Kamil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

i když asi není moc běžné,že sem píše ženská,ale i tak přihodím svůj poznatek.I já měla problém se zatékáním do auta.Koupila jsem v květnu Roomstera, rok výroby 2009 a po týdnu jsem si všimla orosených gumových koberců zespoda.Tak jsem to hlídala,a po velkém lijáku mě tekla voda vpředu okolo sloupků jak u řidiče tak spolujezdce.

V servise mi rekli,ze je to špatně usazeným sklem a museli ho vyměnit, od té doby snad zatím OK.

Akorát mě při výměně škrábli lak, ulomili krytku A-sloupku a před týdnem jsem zjistila,že držák na parkovací lístky je na nic,pač je prasklý...takže si ho vyměním sama,aby mě pro změnu nezničili něco jinýho. :(

gabula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...